Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet férfi és nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet férfi és nő közt barátság, mindenféle kötődés nélkül? (Nincs kézfogócska, nincs kérdezősködés, nincs "egymás szemetében turkálás", van eszmecsere, van kölcsönös elfogadás, és természetesen jó szex).

Figyelt kérdés
Nem fojtogatni, hanem elfogadni.

2012. dec. 1. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak mert egyszer-kétszer nem jött össze, attól még létezhet.
2012. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
talán mert fogalomzavarban vagy, esetleg te a fiú barátaiddal is szexelsz, amiről te beszélsz az a kulturált szexkapcsolat, amikor egyik félnek sincs senkije, de elköteleződni sem akarnak
2012. dec. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem barátságnak hívják. Ha szexelsz valakivel, az nem a barátod, hanem a szeretőd. Én is voltam ilyen kapcsolatban és nemcsak barátként tekintettem a srácra, hanem bele is szerettem. Ő persze kapcsolatot nem akart, egy idő után a szexet is hagytuk, csak a barátság maradt. De én nem állítom, hogy nem érzek iránta semmit. Szerintem az nem létezik, hogy egy férfi és egy nő szexelnek, de csupán barátként szeretik egymást.
2012. dec. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az , hogy 2 ember barát az egy dolog , de egy csaj meg egy pasi lehetnek igazán csak baratok ? Nem hiszem . Valaki valakihez vonzódik egy ilyen 'barátságban' és ,ha már sex is van akkor az nem csak barátság .
2012. dec. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is tartottam szeretőt. Az elején tisztáztuk semmi érzelem. Csak szex. Aztán azt mondta hiányzok, mindig rám gondol egész nap, majd kialakult vmi ami több volt jóval egyszerű szexnel. Most ott tartunk h szeretjük egymást. :)


19/l

2012. dec. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges,létezik is csak nem mindeki válalja fel fel.
2022. máj. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!