Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon elfogad olyannak amilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon elfogad olyannak amilyen vagyok? Vagy csak bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés
Tegnap este unalomból elkezdtem olvasni itt a GYIK-on azt, hogy a nőknek mi a fontosabb. A belső-e vagy a külső. Ez azért érdekelt mert nem vagyok olyan szép srác. A lényeg, hogy egy csomó hasonló témájú kérdést olvastam el. És sokban tapasztaltam azt, hogy vannak olyan rendes lányok/nők is akiknek fontosabb a belső mint a külső. DE! Viszont olvastam néhány olyan kérést is ami meg siratott. Mert több olyan lány is írt ki olyant, hogy a fiú belső énjébe bele szeretett, de a külseje véget szégyenli a srácot, vagy undorodik tőle. Persze az igen fontos meg említeni, hogy vagy azért undorító egy srác mert így született, vagy ápolatlan! Ez nm mindegy tényező! Én az ápolt kategóriába tartozom. De nem vagyok egy szép srác. És amikor olvastam, hogy a csaj szereti a srácot, de undorodik hozzá érni az mélyen fájt nekem, és akkor be ugrott egy két dolog nekem. Szóval volna egy lány akivel jó barátok vagyunk. Már már lelki társak, de valahogy velem nem ölelkezik mint sok osztály társammal. És ez lelkileg bánt, hogy velem nem érintkezik. És mikor elolvastam a kérdéseket az agyam automatikusan elkezdett variálni. Mi van ha undorodik tőlem és azért nem ölel meg mert szeret azt tudom, de ha undorodik tőlem abba a lelkem bele pusztulna, és folyton folyvást jár az agyam rajta. Pl. nőnapra vettem neki bonbont, és virágot, egy köszönőmön kívül nem kaptam semmit, pedig egy puszi vagy egy ölelés jól eset volna. Vagy ugyan annyi ideje ismeri az egyik osztály társamat mint engem, de őt megöleli engem nem. És annyira félek, hogy talán azért mert undorodik tőlem valamilyen szinten. És talán, az a vágyam, hogy meg ölel arról le mondhatok, és akkor ezzel bennem egy világ omlik össze, hogy akit a legjobban szeretek talán nem fogad el úgy ahogy vagyok. És nem tudom mit csináljak ezzel a kérdéssel magamban.

2012. szept. 30. 16:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne rágódj hülyeségeken.

Én például nem tartom rondának magam, de sok lánybarátom van, akik el nem tudnák képzelni, hogy összejöjjenek velem, mert már annyira ismernek, hogy nem tudnak rám úgy tekinteni.


Az ölelgetős dolog meg lehet, hogy csak így alakult, lehet, hogy te nem kezdeményezted ezt, a másik srác pedig igen. Ennyi, ne kombináld túl.


Egy férfi pedig nem szép, maximum helyes. Ez a tulajdonság pedig nagyon gyakran belülről fakad, magabiztosság, erő, siker - ez mind "megszépít" egy férfit. Tehát sportolj, légy továbbra is ápolt, olvass és tanulj, válassz izgalmas hobbikat. Aztán majd alakul.

2012. szept. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Dr.Martin ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül undorodik tőled, valószínűleg nem akar bátorítani, mert nyilván azt érzi rajtad, hogy nem csak barátodként szereted, ő meg már elkönyvelt barátjának.

Az önbizalomhiányoddal kéne kezdeni valamit. Először is felejtsd el azt a hülyeséget, hogy "nem vagyok egy szép srác", "az ápolt kategóriába tartozom"... A lányokat a kisugárzás fogja meg. Mindig azt kell mutatni, hogy erősek vagyunk és hegyeket is képesek vagyunk arrébb tenni. Lehet, hogy nem vagy jóképű, de férfi vagy, úgyhogy próbálj meg minél határozottabb és kiegyensúlyozottabb lenni!

2012. szept. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Itt a gykn, facebookon stb azt mondjak a lanyok, hogy 50-50% belso es kulso. De! Van egy nagyon jo baratnom akivel megosztok mindent, en fiu vagyok. De nem.vagyunk szerelmesek egymasba. O mindig azt mondta, hogy csak annak higgyek amit latok. Marpedig azt latom, hogy a lanyok 95% a kulsot reszesiti elonyben. Ha egy srac kulsore bejon neki, akkor kepes kompromisszumot kotbi es meg akarja valtoztatni a belsojet, hogy idealis pasi legyen. Ergo osszejon veke, aztan meg szakit, mert nem sikerult megvaltiztatni. De a srac addig is jol meghuzta tobbszor alanyt, igy
2012. szept. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm a választ megpróbálok nem gondolni rá.
2012. szept. 30. 16:58
 5/14 anonim ***** válasza:
Kielte magat a srac. Ha viszont a srac nem jott be a lanynak, akkor nem.kivancsi a lany a srac belsojere, ergo nem akarja megismerni, ergo nem fog vele lefekudni. Vagyis kb 80%-20 szazalek a kulso javara . Ez a nagy igazsag, akarhogyan.is fogjak tagadni itt. Mert fogjak az tuti.
2012. szept. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többi választ is. Azt hiszem jó válaszokat kapok, köszönöm mindenkinek! :)
2012. szept. 30. 17:01
 7/14 anonim ***** válasza:
Tehat ha jo a kulsod akkor nagy az eselyed hogy kapsz egy eselyt es lefektetheted a lany , de nem sokaig leszel vele, mert ures a belsod. Ha viszont nem vagy neki kulsore jo, akkor annyit sem kapsz, hogy megfektesd, nem jut semennyi a lanybol. Erted? Nagyon elkeserito, tudom.
2012. szept. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én tudom milyen olyan testben szenvedni, amihez egy lány sem tud vonzódni, nem kívánom senkinek sem, hogy ezt az átkot megélje. :'(
2012. szept. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ért el, hogy határozott és magabiztos legyél, érezd jól magad a bőrödben ismerkedj, barátkozz sokat ettől pozitív lesz a kisugárzásod amit a lányok is észre fognak venni :)
2012. okt. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nézd.. alapjáraton a pasim sem egy szép ember. sőt, mikor még csak ismerkedtünk, ő is ezzel riogatott, hogy ronda, meg tudja Isten még mikkel, de a mosolyától én is mosolygok, ha hozzám ér, beleborzongok, ha rámnéz, el tudnék veszni a kék szemeiben..

kedves, okos, egyenes beszédű és elképesztő humora van.

a legédesebb dolog a világon. imádom, mikor fogja a kezem és úgy sétálunk.. vagy nem sétálunk, nekem mindegy, csak fogja. csak legyen mellettem.

ja és a barátaim dögös csajnak tartanak, sztem egy tök átlag lány vagyok.

szóval nem kell hülyeségekkel foglalkozni.

a legjobb fiú barátom egy állatira jóképű srác mégse talál magának csajt, mert ezen görcsöl.

2012. okt. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!