Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy állítólag mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy állítólag mindenkinek megvan a párja valahol, de van olyan, aki több (közel öt) év singli lét után, a harmincas évei közepén egyszercsak találkozott egy normális féfivel, akibe tényleg beleszeretett, és normális, tartós kapcsolata lett?

Figyelt kérdés
35 éves lány vagyok, vidám, és állítólag jó csaj. Sok a barátom, imádok sportolni, elég intenzíven élek. (Annyiban talán nehezített a pálya, hogy majdnem 180 cm vagyok.) Az utolsó hosszú kapcsolatomnak majnem 5 éve lett vége. Azóta egyszerűen nem találok senkit. Persze volt több flört, randi, kapcsolat-kezdemény (internetről, buliból, ismerősön keresztül stb.), de egyszerűen nem, nem és nem lesz belőle semmi normális. Nem eröltetem, de szoktam adni egy esélyt annak akiben látok fantáziát.Közben volt egy nagy-nagy szerepel (sajnos egyoldalú, az én részemről), így ezzel elment az 5 évből másfél. De már rég túl vagyok rajta, közel egy éve lezártam. Tudom, hogy ha az ember nem hisz benne, akkor nem is sierkülhet, és ezért nagyon igyekszem pozitívan hozzáállni. De egyre nehezebben megy. Egyre nehezebben tudom elképzelni hogy kapcsolatban éljek, boldog legyek, családom legyen stb. Tudom, hogy elvileg mindenkire vár valahol az igazi, de......... Ezért töprenget rajta, vajon ismertek-e olyat, aki sok-sok évig nem talált társat, pedig eljárt sportolni, szórakozni stb, aztán egyszercsak megtört a jég, és eljött a szerelem és a kapcsolat a harmincas évei közepén....
2012. dec. 1. 22:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

tetszik a hozzáállásod, hogy próbálkozol, nem egyszerű dolog a pártalálás, 5 év pedig hosszú idő, ami kimaradt neked

de nem lehet, hogy ez idő alatt, attól még, h randizgattál, mégsem engedtél magadhoz közel senkit?

2012. dec. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat aki kb. ugyanebben a korban (~35) találta meg a párját, tavaly házasodtak össze. Előtte kb. 11-12 évig ismertem a hölgyet, soha nem tűnt fel hogy bármiféle komoly kapcsolata lett volna, pedig eleget járt társaságba (tánc, zene, ilyesmik kapcsán).
2012. dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 ekeke ***** válasza:
0%

Talán mert üres, céltalan, gyermeteg vagy?

Ki az a férfi, aki sportolni meg barátkozni meg szórakozni akar egy nővel és nem családot? Vagy ha te is azt akarsz, miért nem azt sugárzod?

2012. dec. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nah ezt azt hiszem én is írhattam volna csak én 27 éves srác vagyok :D de hát ne akarj semmit és meglesz mindened alapon élek
2012. dec. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak (hogy nem engedtem közel senkit). Hát, tök őszintén, annyi minden történt az elmúlt 5 évben, hogy el kellett gondolkodnom.... Szerintem közel engedtem többeket. Ők voltak a nagy csalódások, csak (mivel túltettem magam rajtuk pár hónap alatt), nem akartam így utólag siránkozni rajtuk. De az tény, hogy az x-edik idióta után az ember könnyen bezárja a szívét:-) Úgyhogy lassan már tényleg figyelnem kell:-)
2012. dec. 1. 22:26
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát nem sok hasznosat tudok írni. Én csak 21 vagyok, de 4 éve nincs barátom és ettől is kezdek kétségbeesni. Pedig én is jól nézek ki, járok társaságba meg stb. Amúgy Még 40-50 éves emberek is találnak párt, szóval ne add fel. Amúgy gyereket akarsz? Mert nekem úgy tűnik, hogy a férfiaknak, főleg ebben a korban, elég taszító, ha egy nő nem akar gyereket. Szurkolok, ne add fel, remélem megtalálod a társad! 21/L
2012. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A 22:25 ösnek (aki írta hogy ismert egylányt aki hasonlókorban találta meg stb), köszi, ez megnyugtatott egy kicsit. De tényleg! Jó hallani hogy van ilyen. Kell lennie:-)

Az utolsónak (21/L) Kszi!. Igen, szeretnék gyereket, de nem mindenáron, és nem azonnal. Mármint, koromat tekintve , persze, jó lenne haraosan, de ha most össezjönnék valakivel, szeretnék először biztos lenni magunkban, hogy működik. Ha igen, jöhetne a gyerek;de szívem szerint 1 évet azért adnék a kapcsolatnak. Nem egy hónap múlva szeretnék terhes lenni a megsikeredés után. Bátr, ki tudja....a jövőt nem látja senki..... Minden esetre most ezt gondolom.

2012. dec. 1. 22:37
 8/18 A kérdező kommentje:
Hát, akivel azóta megimerkedtem (a neten) az sajnos nem volt normális, így azt hiszem még inkább várok egy kicsit:-)
2012. dec. 24. 22:45
 9/18 anonim ***** válasza:

Ó, a netes párkeresés... :D Van egy jóbarátom (talán mondhatom annak, ő 40 körüli hölgy, amikor gyerek voltam angolt tanított aztán megmaradt a barátság, évente 2-3-4 alkalommal beülünk pizzázni/kávézni és beszélgetni - ő nem az akiről korábban írtam), vannak jó kis történetei erről, mert ő sem igazán találja a párját az elmúlt jópár évben amióta elváltak útjai a férjétől, és próbálkozott/próbálkozik netes társkeresővel.

Néha szórakoztatásképpen mesél ezt-azt - hát vannak hihetetlen férfiak... Részleteket nem mesélnék, de összehozta a sors pár furcsa figurával. Meg azt is mondta, hogy az ő tapasztalatai szerint elég komoly százalék úgymond "másodhegedűst" keres...


Szóval nem biztos hogy a net a legbiztosabb megoldás - esetleg ilyen célzattal nézz körül azok között akikkel a munkád során vagy a szabadidős dolgaid okán találkozol.


Mindenesetre boldog Karácsonyt! :)

2012. dec. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Neked is boldog karácsonyt!

Hát, abban egyetértünk hogy a net a finoman szólva is "furcsa" férdiak gyűjtőhelye...

Én igazából már csak azért ismerkedek néha-néha neten, mert szerintem egy nőnek kellenek randik, mókok, sms-ek stb hogy nőnek érezze magát. Néha jó a net arra, hogy felpezsdítse egy kicsit az életet.

De, lássuk be, az igen nagy mennyiségű elmebeteg aki fönt van a társkeresőkön már engem is meggyőzött hogy nem ott kellene ismerkedni:-)

Szép estét!

2012. dec. 24. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!