Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felvázolom lentebb majd a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Handur kérdése:

Felvázolom lentebb majd a helyzetet, a kérdés az hogy Nekem kéne utána mennem? Vagy mit kellene tegyek? Szeretem, de nem akarom elveszíteni, de jó is lenne, ha megtanulná a leckét. Vajon most várnom kellene?

Figyelt kérdés
7 hónapja vaguynk együtt, folyton kiakad kis dolgokon (miért nem értél haza 6ra, miért csak fél 7re, vagy pl nem volt telefonomon pénz, de bekötötték a vezetékest és nem hivtam amint hazaért, csak este meglepetésként, hogy már van vezetékes), és akkor hihetetlenül bunkó velem, nagyon gusztustalanul. Legutóbb is felhúzta magát, gyávának nevezett amiért nem szóltam vissza neki, erre visszaszóltam pár dolgot mire ő szakított velem. Már nem első alkalom, hogy eljátsza ezt a szakítósdit, mindig én mentem telejsen kikészülve utánna hozzá. Egyébként is én megyek az esetek 90%ában ha valamin kiakad. Messze lakunk egymástól és nem mindig tudunk találkozni. Amikor legutóbb "eljátszotta" ezt akkor azt modnta, az se baj ha szakítunk, mert egyikőnk ugy is megy majd a másikhoz és minden oké. Tudom, hogy szeret és velem akar lenni, de a bunkózások és szakitgatásoktól kikészülök.
2011. szept. 26. 13:16
 1/4 napietus ***** válasza:

hogy ő mit akar, ne számítson már. ne pazarold az idődet, energiádat egy ekkora bunkó idiótára.


ha ő csúszna térden se fogadnám vissza a helyedben. édesanyjával szórakozzon.

2011. szept. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tedd fel magadnak a kérdést. Miért jó ez neked?

Fogadná vissza akinek két anyja van.


Megmondom mit csinálj. Öltözz fel szépen. Menj el egy bárba. Szedd fel az első idegent, aki kicsit is tetszik. Feküdj le vele. Utána meglátod nem hiányzik a 7 hónapos gyötrődés...

2011. szept. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat katasztrófa lehet így, te ne akarjál megtartani semmit, szakítsál szépen, és keress valakit, akivel lehet normálisan együtt élni.
2011. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már csak az érdekel, vajon csak üres beszéd volt-e az, hogy majd ha ez megtörténik (megint..) egyikönk úgy is jön.. vajon jön-e ő is? Kétlem mondjuk..
2011. szept. 26. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!