Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közel 20 év korkülönbséggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 20 év korkülönbséggel működhet kapcsolat?

Figyelt kérdés

Van egy szomszéd nő, aki most 40 éves én meg 23 vagyok. Kiskorom óta ismerjük egymást, bár azért olyan nagyon sokat mégsem beszélgettünk az évek során, azt is inkább mikor kisgyerekként játszottam az udvaron ő meg napozott. Ő amolyan elvontabb, introvertált csaj volt mindig is, emiatt (?) viszont nem nagyon volt pasija általában. Én ennek meg pont az ellentéte vagyok.


Az utóbbi időben (mióta elmúltam 20) viszont párszor összefutottunk a lépcsőházban, és ilyenkor az addig megszokott "csak köszönés" helyett feltűnően érdeklődő volt. Láttam a szemében hogy férfiként néz rám és tetszem neki. Ez egyébként eléggé imponált, szerintem ő egy nagyon szép nő, akár még járnék is vele.


Viszont ilyen téren nincs tapasztalatom. Sem ekkora korkülönbséggel, sem ilyen zárkózott lánnyal nem volt még dolgom. Szóval hogy kezdjek bele, meg egyáltalán van-e értelme?


2012. dec. 2. 12:10
 1/3 omba ***** válasza:

Én éltem 20 évvel fiatalabb nővel, bő 10 évig, szép gyerekeink vannak...

A te esetedben párkapcsolatra azért nem gondolnék, de hát mint kezdő pasi sok szép, és hasznos szexuális tapasztalatot szerezhetsz!

Olyan is volt... ki ne hagyd!

2012. dec. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért mint írtam, nem vagyok én olyan kezdő már. Szexben volt már dolgom idősebb nővel is, igazából engem a párkapcsolati része érdekelne.
2012. dec. 2. 13:25
 3/3 omba ***** válasza:

Én is azt gondoltam 23 évesen h nem vagyok kezdő...

A párkapcsolat?

Hát milyen közös témátok, társaságotok, terveitek vannak?

2012. dec. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!