Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet-e egy kapcsolat 23év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet-e egy kapcsolat 23év korkülönbséggel? /A nő 26, a férfi 49 éves/ (pedofilia, apakomplexus, gerontofilia kizárva) (A hozzászólásokat azoktól várom, akiknek van saját tapasztalata ebben a témában. )

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 22:04
 1/9 omba ***** válasza:
93%

Persze.

Bő 10 évig éltem majdnem ilyenben.

A kor csak az egyik paramétere egy kapcsolatnak

2012. nov. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A barátom és köztem 17 év van (ő 38, én 21), eddig még nagyon jól megvagyunk.
2012. nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
IGEN MÜKÖDHET,DE TÖBBNYIRE CSAK IDEIG-ÓRÁIG!
2012. nov. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 26, ő 47. Igen, működik 2 éve. Elég jól kijövünk.
2012. nov. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Egy darabig jól működhet, de később kijönnek a problémák. Generációs ízlésbeli különbségek, fizikális adottságok csökkenése, betegségek, stb.

Később gondolom nem ápolónő akarsz lenni.

Szóval ha nem holtomiglan-holtodiglan gondoljátok, hanem csak egy kalandnak, akkor nincs gond.

2012. nov. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Amíg dúl a szerelem, igen. Később a férfi (ált. 50 felett) hajlamos elhagyni magát, megöregszik, ellustul, otthonülős lesz, kevésbé aktív... pont akkor, amikor Te még pezsegnél, szórakoznál, magasabb hőfokon "égnél". Köztünk a volt férjemmel 12 év volt, de a mai eszemmel nem mennék hozzá. Igaz, lett két gyerekünk, de a végére valóságos apa-lánya kapcsolattá vált, és én ki is léptem ebből egy fiatalabbért, akivel most boldog párkapcsolatban vagyok.
2012. nov. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5: a generációs ízléskülönbségek már előjöttek szinte a legelején, fizikai adottságokkal nincsen probléma.azzal viszont van,hogyha tegyük fel mindketten kalandnak tekintjük a kapcsolatot-mert tudjuk, hogy családtervezés kizárva-akkor miért akar mégis szinte mindenben megváltoztatni?
2012. nov. 22. 16:18
 8/9 omba ***** válasza:
100%

Ha meg akar változtatni, akkor nem olyannak szeret, amilyen vagy - ez független a kortól.

A házasságok nagyobb részét pár év korkülönbséggel kötik, mégis felbomlik a felük.

Azt TAPASZTALTAM, hogy ilyen nagy korkülönbség mellett azért működik a kapcsolat, mert más téren meg nagyon nagyok az egyezések, az elkötelezettség.

De nálatok ez kicsit egyoldalú...

2012. nov. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
EGY DOLOG BIZTOS,A FIATALABB FÉL HA SOKÁIG EGYŰTT VANNAK HOZZÁ ÖREGSZIK AZ IDŐSEBBHEZ!SOK ESETBEN MÉG FIZIKÁLISAN IS,DE SZELEMILEG GONDOLKODÁS MÓDBAN TUTI!TAPASZTALATBÓL ÍRÓM!
2012. dec. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!