Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti, hogy reagálnátok le ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy reagálnátok le ha a barátnőtök azt mondaná igen megnézek más pasikat is az iskolába?

Figyelt kérdés
úgy, hogy 10 hónapja vagyunk eggyütt és idáig folyamatosan tagadta kapcsolatunkra mindenre esküdözött, hogy nem szokott megnézni másokat és utána mikor meg látja, hogy idegesít, hogy hülyének néz akkor ti, hogy reagálnátok, hogy esne nektek illetve nem jutna eszetekbe, hogy másba is hazudik?
2012. dec. 2. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Hűséget fogadott nem vakságot, ha te nem nézel meg más csajokat az utcán öregem akkor súlyos gondok vannak.
2012. dec. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Miért baj az ha megnéz másokat?

Én 3 éve élek párkapcsolatban de megszoktam nézni más férfiakat. A Nézés és a Tett teljesen külön dolog.

2012. dec. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te talán nem nézel meg más lányokat? Naugye.


Mondjuk ez, hogy ilyen pitiáner dolgokat letagad elég hülye dolog.

2012. dec. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden nőnek lételeme a hazugság, ezt jobb ha megszokod. Már az is csoda, h most bevallotta.
2012. dec. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem azért vagyok mérges én is megnézek más nőket csak az bánt , hogy 10 hónapig nem vallotta be csak mikor már látta , hogy tényleg idegesít , hogy hülyének néz és ha ilyen piti dologba hazudik életemre esküdözget akkor igazából másba is hazudhat nem ? nektek nem fordulna meg a fejetekben?:)
2012. dec. 2. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!