Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Ha barátnőtök azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ha barátnőtök azt mondaná egyik nap hogy terhes akkor hogyan reagálnátok erre? Mit szólnátok? Örülnétek vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 19:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megtörténne, akkor én a diliházban kötnék ki.(ugyanis nincs barátnőm)
2011. nov. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnék. Nem azért, mert nem szeretem a barátnőmet vagy nem szeretnék gyereket, vagy ki akarom élni magamat, hanem mert még nincs olyan munkám, amiből mindhármunkat el tudom tartani. És szerintem ez a legfontosabb, hogy önerőből tudjam eltartani a családomat, mielőtt családalapításba fognék. :) 21/F
2011. nov. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
korunktól függne. milyen korosztályról van szó?
2011. nov. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
ez kortól és időtől függ
2011. nov. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
fiatal korosztály, kort nem írok pontosan csak ennyit
2011. nov. 15. 19:25
 6/20 anonim ***** válasza:
19:21 jól látja!!!
2011. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

értem


de ha mondjuk lenne munka, vagy mondjuk a barátnőtök tudna megoldást akkor?


ha egy szakítás után tudnátok meg egy ilyen hírt a barátnőtökről akkor mit szólnátok?

Segítenétek neki vagy otthagynátok a $z@rba?

2011. nov. 15. 19:32
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne rendes munkám, akkor vállalnám, de 18 éves kor alatt nem vállaltam volna. Akkor még nem éreztem magam ilyesmihez elég komolynak. Ha szakítás után tudnám meg, akkor pénzzel megpróbálnám támogatni, látogatnám a gyereket gyakran, de nem jönnék össze újra az exemmel.
2011. nov. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
megkérdezném h kitől?
2011. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

úgy értettem ha töled lenne terhes a barátnőd, ja és persze úgy is meg akarná tartani a babát és ha mondjuk még érezne is irántad valamit....


akkor mit szólnátok?

2011. nov. 15. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!