Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félreértelmezné a dolgot, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreértelmezné a dolgot, ha felhívnám magamhoz?

Figyelt kérdés
A barátommal kb 2 hónapja vagyunk együtt, és még csak a csókolózásig jutottunk, de egyenlőre én nem is szeretnék tovább menni. Nagyon szeretem, de szerelmes nem vagyok belé. A randijainkon nagyon jól elvagyunk, beszélgetünk, szórakozunk stb. Viszont még egyikünk se volt a másikunk lakásán, de én fel szeretném hívni. Ez lehet kicsit furcsa, de nem azért, mert tovább szeretnék menni, csak egy meghitt, ölelkezős, csókolózós, zavartlaan randira vágyom és arra, hogy érezze, hogy fontos annyira, hogy beavassam az életem zen részébe is. Ezenkívül már beszéltünk arról ,hogy korrepetálna fizikából, és meg is beszéltük, hogy ennek kapcsán átjön, de én lemondtam a dolgot, mert félek, hogy félreértelmezné a dolgot, és a továbblépésre számítana..szerintetek egy fiú hogy értelmez egy ilyen meghívást? ciki lenne, ha félreértenénk egymást... (18 vagyok és szűz)
2012. dec. 2. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
simán félreérthetné, ezért akkor hívd fel, amikor megjött. akkor tudni fogja, hogy nem ,,azért`` hívod fel
2012. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja, és így fogadjam, vagy mi?:D "megjött, bocsi.."
2012. dec. 2. 21:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát vagy inkább ezt őszintén el is mondhatnád neki, mintsem ilyen bizonytalan utalásokkal operálnál.
2012. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tomi8 ***** válasza:
Mondd neki ezt a mondatot amit már leírtál:"zavartalan randira vágyom és arra, hogy érezze, hogy fontos annyira, hogy beavassam az életem ezen részébe is. " Ha van agya és szeret akkor elfogadja, hogy várni akarsz amúgy meg ha csak simán felhívod és nem magyarázod el neki mi a szitu akkor félreérti, igen.
2012. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem beszéld meg vele:)Amúgy ha beindul tőled akkor a keze erre arra fog kalandozni, akkor kell megállítani és mondani csak egy meghitt pillanatra vágyom :)
2012. dec. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Talán már az elején megpróbálhatnátok nyíltan kommunikálni, nem olyan rossz az :D

Megmondod, hogy még nem állsz készen az első alkalomra, de örülnél, ha veled aludna. Aztán majd eldönti, hogy menne-e így neki.

2012. dec. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én félreérteném. 21/f
2012. dec. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De egy suta egy p.csa vagy! Sajnálom szegény gyereket..
2012. dec. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!