Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el hogy szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, régóta ismerjük egymást, én elejétől fogva beleszerettem... Nem tudom hogyan mondjam el neki személyesen hogy szeretem.. valami ötlet?? (tudom hogy hol lakik)

2012. dec. 2. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pofon egyszerű, csak össze kell szedned magad, és határozottan kéne elé állnod és a legőszintébben elmondod neki hogy mit érzel.

Találkoztok, elviszed valahová, megleped őt, beszélgettek és a témát próbáld úgy terelni hogy eltudd neki mondani hogy mit érzel iránta. Ne úgy mondd meg neki hogy odamész hozzá és megmondod "szia szerelmes vagyok beléd, akarsz járni?" Így tuti elfog hajtani téged, előtte tenned is kell azért hogy ne érjen hatalmas nagy csalódás és ne égjél be előtte.

A legfontosabb szedd össze magad, gondold át mit mondasz neki, ne görcsölj rajta mert azzal csak rontani fogsz a helyzeten.

2012. dec. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bukkanj fel a lakás környékén ahol ő lakik. Aztán lesd meg és épp sétálj arra. Köszönj neki. Nem kell magyarázkodni semmit. Inkább kérdezd meg tőle, hogy hová megy (nem tudom. dolgozik a lány???). Aztán mond mondjuk hogy most te is mész (ne tapadj rá és ne kövesd!), de mondd neki, hogy szívesen beszélgetnél vele egy üdítő mellett, csak sietned kell, megadná-e a számát, hogy megbeszéljétek.

Aztán egy olyan 1-2 óra múlva hívd fel, vagy írj egy sms-t, hogy várnád (tudom is énnnn) este 7-kor a lakása előtt. Jó-e neki az időpont és elmentek egy cukrászdába folytatni a reggeli rövid beszélgetést.


Hidd el! Ha tetszel a lánynak, akkor nagyon fogja várni, hogy felhívod. Ráadásul nem tapadsz rá mint egy pióca (mármint amikor először találkoztok). És a telószámelkérés pedig izgalommal fogja eltölteni. A fejéből ki se fog tudni verni.


Ha nem adná a számát, akkor pedig csak mosolyogj és süss el egy jó poént.


Hány éves vagy amúgy??? És a lány?

2012. dec. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék ha velem most ez történne, amit itt az előbb leírtam.
2012. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tudni fogja, hogy nem véletlen bukkantál fel, de abból ne csinálj ügyet, csak gyorsan beszéld meg a lényeget és mintha sos sűrgös dolgod lenne. Ez imponál egy nőnél.... főleg ha bejössz neki.
2012. dec. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell elmondani, csak hívd el randira. Ott éreztesd vele, hogy ez most más... nem egy baráti találkozó. Érintésekkel,puszi,ölelés... aztán csókold meg :)

Ebből biztos észreveszi, hogy szereted.

Persze az is bejöhet, ha csak elmondod neki...

2012. dec. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsóval. Nem kell nagy szerelmi vallomásokat tenni már az elején. Nem kell elmondani neki. Egyszerűen randi és szépen lépésről lépésre. (#2 is én voltam)
2012. dec. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Mi lett a vége???? Beszéltél vele?
2012. dec. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
18 vagyok és sajnos nem jött össze mert mielőtt odamentem volna előtte egy nappal utaztak ki New Yorkba 2 hónapra... szomszédjától tudtam meg... azért köszi a segítségeket :D
2012. dec. 8. 12:50
 9/10 anonim válasza:
88%
Na végül mi lett?
2015. júl. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 SAMpernatural válasza:
Hogy alakult? Csak haza jött nem?
2022. jún. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!