Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Jogos, hogy a lány nem akar találkozni? Érthető, hogy a pasi megutálta? Ezt egy lány írta a pasijának, aki elhagyta, de később találkozni akart vele. Mivel a csaj nem ment, ezért a pasi szóba sem akar vele állni.

Figyelt kérdés

A szöveg amit írt a lány a pasinak: te elhagytál


2 éve

elhagytál

olyan indokkal hogy mást akarsz kipróbálni, nem vagy belém szerelmes, 40 km a távolság, csak a testiség volt , másokaról fantáziáltál, másoknál akartál próbálkozni, és úgy beszéltél velem, és csúnyán beszéltél vekemm mintha a k--ád lennék.... majd hazajöttél külföldről, ezek ellenére is egész nyáron vártlak, h látogass meg, nem tetted... és mikor te csettintesz, akkor elvárod, h ezek után én ugorjak és mutassam, h mennyire szeretlek

anyukámat lejártad, és nekem a te szemedben az lett volna a kötelességem, hogy menjek és találkozzam veled

ráadásul a fejemhez vágod, h nem vagyok top nő....

a dolgok nem így működnek, szerelem ide, szerelem oda

te is önző vagy, a saját egód a fontos , és csAK az a lényeg, ahogyan te látod a világot , a dolgokat...


2012. dec. 2. 23:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és a szakításuk óta állandóan beszélgettek interneten keresztül, de mióta a csaj nem találkozott a pasival, tiltotta őt mindenhonnan és azt mondta neki, hogy nem akarja h többé zaklassa...
2012. dec. 2. 23:28
 2/4 anonim válasza:
Merre tart ez a világ? Ismeritek azt a jellemzőt, hogy büszke? Ha már nő, éljen is vele. Legyen már büszkesége... Azt az embert meg felejtse el.. Ez egy gerinctelen állatot, mert embernek az ilyet nem lehet nevezni. Miért pont az a férfi kell neki? Mikor egy nő, ha jól bánik az adottságaival bármit/Bárkit megkaphat. És szerintem helyes dolog, hogy a nő így a sarkára állt!!! Csak így tovább... Hadd lássa az ember, hogy a nő nélküle is boldog... Hiszen mindenki csak akkor jön rá mit veszített, ha meglátja mással :)
2012. dec. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mármint a pasi tiltotta a csajt. A csaj tiszta szívéből szerette ezt a srácot... És az, hogy nm találkozott vele, csak egy dolog. Számtalanszor megalázta magát a pasi előtt.
2012. dec. 2. 23:53
 4/4 anonim válasza:
Tudom milyen az ha szívből szeretsz valakit, én is ilyen voltam 3 évig... Hidd el manapság csak nézem őt és mosolygok, hogy milyen hülye voltam és elpazaroltam rá annyi időt és energiát. A csávó meg csak hadd arcoskodjon azt várja hogy a lány ismét alázkodjon, hogy könyörögjön neki. A lánynak tovább kell állnia. Fog a pasi még a lány után rohanni...
2012. dec. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!