Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás téma! Kíváncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás téma! Kíváncsi vagyok a véleményetekre?! Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Pasi szerint az nem megcsalás, ha már két hete találkozgatunk, minden nap együtt vagyunk. Le is feküdtünk egymással, csak meg nem "beszéltük meg hogy akkor járunk". és ezért ő lefeküdt más lánnyal is úgy hogy ő ezt nem mondta el nekem! Két hónap után jöttem rá! Kidobtam. Szerintetek!?
2012. dec. 3. 13:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jól tetted, és semmi gond ezzel, mert ez így nem is szakítás! Tehát ne vedd magadra! ;)
2012. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint nem te dobtad ki őt, hanem ő bepalizott és megdugott. A többi nem igazán érdekelte.


így jártál :(

2012. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy nem lett kimondva, hogy jártok... És ha egy évig nem beszélitek meg konkrétan, akkor sem számítana megcsalásnak?

Hát, lehet, hogy szerinte nem, de nekem nagyon rosszul esett volna.

2012. dec. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de utána már "megbeszéltük hogy járunk...":-D szóval utána együtt voltunk. ez milyen hülyeség hogy meg kell beszélni. együtt voltunk utána. csak később jöttem rá. hogy mi már két hete találkozgattunk és egyszer írt nekem smst hogy beteg, ne találkozzunk. aztán kiderült hogy a másik csajjal volt...
2012. dec. 3. 13:13
 5/14 anonim ***** válasza:
ez jó :)
2012. dec. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi:-D már nem bánom,mert amíg együtt voltunk addig folyton féltékeny volt és rájöttem,azért,mert magából indult ki...ki tudja még hány másik lány volt akiről nem tudok...
2012. dec. 3. 13:16
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan dolog, amit meg kell beszélni szerintem. Ha együtt vagyok valakivel, akkor nem fekszem le közben mással. Jól tetted, hogy kidobtad. Ez olyan pasi, aki minden adandó alkalommal mással szexel. Ha pár napot külön töltöttetek volna, akkor is megtette volna. Jobb az ilyentől hamar megszabadulni.
2012. dec. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem megcsalás, de nem is szép dolog... én is kiraktam volna... mert ezután is, ha vmit csinált volna, jött volna a hülye magyarázatokkal...
2012. dec. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
amúgy h derült ki a dolog??
2012. dec. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
jó.. köszi a válaszokat. én is így gondoltam. csak amikor ez az alkalom volt hogy "beteg" utána mégis találkoztam vele,és persze nem volt semmi baja. és "viccből" mondta hogy tegnap egy másik lánnyal volt... és volt meg egy alkalom hogy azt mondta csókolozott egy másik lánnyal és amikor látta hogy kiakadok,azt mondta jaj csak viccelt....na igen...
2012. dec. 3. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!