Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk titeket nem zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket nem zavarna ha barátnőtök nem rakna fel közös képet közösségi oldalra és amin meg bejelölik nem igazolja vissza hogy nála ne látható legyen. Ti mit tenétek? Engem nagyon zavar

Figyelt kérdés
fiúk,faceebok
2012. dec. 3. 15:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Már megint a fészbuk... -.-' Ide is csak azt tudom írni, hogy jöhetne már az apokalipszis, bárcsak tudnának valamit azok a maják...
2012. dec. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A nőmmel ki se raktuk, hogy kapcsolatban pedig 3 hónapja együtt élünk! Most rosszul kéne érezzem magam?
2012. dec. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A facebook tényleg akkora teret hódít, hogy rendesen függ az ember magánélete is tőle. Nekem is van facebookom, kb. 3 hete léptem be utoljára. Nem tudom, mit lehet rajta annyit csüngeni. Mondjuk én régen msn-eztem nagyon sokat, de kinőttem már belőle.


Azt kell mondanom, hogy a barátnőd égőnek talál, és biztos csapják neki mások is a szelet, és, hogy ne legyen hátránya a képedből, nem dicsekszik veled. Gusztustalan dolog.

2012. dec. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
kicsit lehet... ha szeret, akkor vállaljon már fel, mindenki előtt... ha azt nem akarja, hogy a szülei lássák, akkor úgy állítja be, hogy ők ne tudják megnézni... max ezért csinálhatná...
2012. dec. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Alapvetően ez így engem nem zavarna. A probléma ott kezdődik, ha már huzamosabb ideje együtt vagyunk, és mindenféle képet feltölt, kivéve, módszeresen kiszűrve azt, amint úgy látszik, mintha járnánk.. ott el lehet gondolkodni. De ez kb 1 év után tűnhet szembe szerintem, addig kár parázni.


Amúgy én se szoktam soha megváltoztatni a kapcsolati státuszomat. Közös képet időnként felrakok, mert nem fogom direkt kiszűrni a bomba csajomat, de az biztos, hogy ez nem egy alaptevékenység, amint elkezdünk járni..

2012. dec. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem az nem gáz, hogy nem rak fel magától, de hogy arról is kijelöli magát, amit nem ő tett fel... szerintem is csapja neki más is a szelet :/ vagy szégyell. mindkét esetben megér egy beszélgetést a dolog, aztán ha nem javul, akkor meg lapát.
2012. dec. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lesz@rom a közösségi oldalakat.
2012. dec. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
haverom jelölte be egy képen amin 1üt vagyunk,amikor elmegyünk valahova kérdezem,hogy képet lehet akkor jaj nem nem,de mikor kicsit ott hagyom barátnőivel simán lefénképezkedik na ez zavar.nem az ,hogy facebook a minden de akkor is engem zavar,mert vagy van valaki aki csapja a szelet vagy szégyel,pedig nem nézek ki rosszul mások szerint meg adok is magamra.8hónapja vagyunk együtt,nagyon szeretem is de nem akarok pofára esni.
2012. dec. 3. 16:17
 9/13 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Én is ismerek egy hasonló párt. Ugyanezt csinálja a csaj.

A barátnőit betag-eli. A barátját meg egyiken se. Az utóbbi időben törölt is közös képeket magukról. Nem értem az ilyet. Ha más kép megfér, akkor a közösek miért nem? Ha meg szégyelli vagy más csapja a szelet neki, akkor minek vannak együtt?

2012. dec. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
én 25f ö 21l,nem értem én sem miért csinálja de mondtam is neki,hogy ez engem zavar,de mintha mit sem mondtam volna,de majd még 1x elmondom neki ha nem változik semmi akkor nem szeret,mert ez nem egy nagy kérés a párodtól,sőt csak apróság de zavar.
2012. dec. 3. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!