Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon ezt kifogom nőnni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Typsy93 kérdése:

Vajon ezt kifogom nőnni, vagy tudat alatt elfogom felejteni?

Figyelt kérdés
volt egy barátnőm akivel életreszóló kapcsolatot terveztünk és a világ legnaívabb embere lettem és mindent megpróbáltam adni neki amit egy férfi megtud mert tényleg imádtam. most nevetni fogtok meg mondjátok hogy bolond vagyok de eggyetlen nő aki miatt gyomoridegem volt és 2nél több könnyem hullott már ki. az utolsó hónapokba, hetekbe átment személyiség változásba és rengeteg dologgal oda szúrkált nekem főleg akkor amikor utoljára itt volt. mindenért kitörte a balhét és elérte hogy nekem legyen bűntudatom miközbe facebookon mindenkinek úgy jött le hogy ő tényleg szakítani akar. végül szétmentünk és emiatt nagyon megharagudtam rá gondoltam hogy ha szerzek egy másik csajt akkor elfelejtem de itt roszabb jött mint gondoltam! eltelt azóta fél év és még mindig ürességet érzek... még mindig olyan érzésem lenne mintha nem lenne kedvem semmihez... mintha nem érdekelne semmi.. alapjáraton egy hülyülős gyerek vagyok és a régi poénjaim se jönnek olyan aktívan.. agresszívabb lettem mostanság csak szídni tudom az embereket és van egy érzésem hogy ennek ő az oka mintha én elvesztettem volna a régi személyiségemet az üresség miatt... vajon ez az üresség nekem örökké fog tartani??? mintha valami elvágódott volna bennem:S
2012. dec. 3. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
nyugi majd fel fogod dolgozni, épp ezért hülyeség volt egyből egy másik csajt szerezni búfelejtőnek...ez a másikkal szemben eléggé inkorrekt, plussz láthatod hogy nem értél el vele semmit, mert nem lettél jobban...
2012. dec. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom,ez volt az első komolyabb csalódásod,és gondolom,ő volt az első csak,akibe nagyon szerelmes voltál.Ezt sajnos fel kell dolgoznod,túl kell élned.Valahogyan,valamilyen módon,csak ne önpusztító módszerekkel!A depresszió után általában az jön,de ha teheted,inkább hagyd ki...Mármint azt,hogy az ürességet belül pótszerekkel akarod kitölteni.Sehova nem vezet.Ezt csak azért írom Neked,mert én is folyamodtam ilyesmihez,és hidd el,csak mélyebbre taszított!Talán többet kéne foglalkoznod magaddal,ami legbelül van,önismeret gyakorlása.
2012. dec. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
arról szól a történet hogy én tisztáztam magamban amit kell és meg is haragudtam rá nagyon távolodok is tőle. csak félek attól hogy tudat alatt szeretem még
2012. dec. 3. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!