Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. Mivel leptétek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Mivel leptétek meg tegnap a párotokat Nemzetközi Férfinap alkalmából? Vagy aki elfelejtette, az el szokta-e felejteni a Nemzetközi nőnapot is?

Figyelt kérdés

2012. nov. 20. 15:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sosem hallottam a nemzetközi férfinapról és az igazat megvallva nőnap sem tudom mikor van.. Sosem kértem senkitől, hogy vegyen rá bármit is vagy külön emlékezzen rá...
2012. nov. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Elég provokatív kérdés. Irigy vagy a nőkre? De amúgy jellemző, a két nem nagyon tud gonoszkodni egymással, megítélni a másikat semmiségek alapján. (Egyébként a nőnapnak sincs semmi értelme, ahogy a férfinapnak sem.)
2012. nov. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jogos kérdés. Főben járó bűn elfelejteni a nőnapot, a férfi nap meg nem érdekes?
2012. nov. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudtam, mikor van a férfinap, de a nőnap sem érdekel különösebben. Azt csak azért tudom, mert kiskoromban mindig kaptam rá virágot apától, meg a suliban kötelező volt a fiúknak ilyenkor csokit venni (ezt a lányok sem élvezték jobban a fiúknál...).
2012. nov. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Már miért lenne provokatív a kérdés? Maximum a feministákat provokálhatja.
2012. nov. 20. 16:24
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

A nőnap egy régi dolog, szerintem szép ünnep. Anyukám mindig azt mondta, hogy ennyit megérdemel egy nő az után, hogy annyit dolgozik, neveli a gyerekeket meg a férfi mellett áll.


Férfinapról még sosem hallottam, gyanítom, hogy a véresszájú női egyenjogúsági aktivisták és úgy általában annak a b*zi feminista mozgalomnak szüleménye, hogy nehogymár a nőket meg merjék különböztetni a nőnappal, ami az alárendeltségi szerepük kompenzálása a férfiak részéről, így nők most ezért a vélt sérelmük kompenzálásának a kompenzálása jegyében megalkotnak egy ilyen f*szságot.

2012. nov. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6#-nak: A férfinap szép ünnep. Az ismerőseim mindig azt mondták, hogy ennyit megérdemelne egy férfi az után, hogy annyit dolgozik, elviseli a nők rigolyáit, felsőbbrendűségi törekvéseit, meg a nő mellett áll.

És ha a férfinap szerinted ilyen f*szság, akkor a nőnap miért nem az? Ez nem pont azt sugallja, hogy szerinted is a férfiak le vannak sz*rva, hiszen nekik úgyis csak az a dolguk, hogy kinyalják a nők s*ggét. Amit te beszélsz, az szintén egy felsőbbrendű, feminista hozzáállást sugall.

2012. nov. 20. 16:57
 8/15 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy férfinap... van egy nőnap, aztán az összes többi a férfiaké! :DDDD
2012. nov. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

A nőnap baromság. Halott virágot adunk azoknak a nőneműeknek, akiket szeretünk? Miért nem döglött hörcsögöt?


A férfinap ugyan ilyen hülyeség.


Miért kéne megkülönböztetni egy napot (azaz többet, pl a szintén idióta Valentin-map), amikor szeretünk valakit?

2012. nov. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%

A különbség a 2 nap között csupán annyi, hogy nőnap kb már 100 éve hagyomány...és nem kell diploma a megfejtéséhez...a nők a történelem során egészen a 20-ik századig rengetek országban,kultúrában "elnyomásban" éltek ( és sok helyen még ma is)

Ez egy jelképes nap a nők egyenjogúságának való küzdelméért...ennyi az egész.

Persze a sok nőgyűlölő ahelyett, hogy gondolkozna kicsit, inkább egyből arra spekulál, hogy a nők miért érzik többnek magukat mint a férfiak?! Csakhogy ez nem erről szól...

Hozzátenném így a végére, hogy emelett engem marhára nem érdekel a nőnap sem :)

2012. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!