Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, van itt olyan aki foglalt lánynál próbálkozott? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szentbeszédet NEM kérek!


Sikerült a dolog? Miből tudtátok hogy van esélyetek? Tapasztalatokat


F/20


2012. dec. 3. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Remélem jól megrak a pasija...
2012. dec. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szentbeszédet nem írok, csak egy valamit kérdeznék:


Ha neked sikerül "elszeretned"... nem félsz attól, hogy másnak is sikerül majd tőled ellopnia?


Aki egyszer elcsábul, az lehet másodjára még könnyebben fog.


Na, én ezért nem kezdenék foglalt emberrel.


Ha csak egy menetre kell, akkor nem szóltam...

2012. dec. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Csak az a nő foglalt, akin fekszenek!
2012. dec. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha valakinek sikerûl elszeretnie egy foglalt csajt,akkor abban a kapcsolatban komoly szinten nem mûködik sokminden.
2012. dec. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Ez egy rettentő buta felfogás 2 -es válaszoló már ne is haragudj. Ha egy lány egy már régóta kiunt pótlék kapcsolatban vergődik, de épp nem talált mást, csak még csókkal köszön a belül már nem igazán széméra érdekes párjának, külső szemlélő számára ez egy jó kapcsolatnak tűnhet, de a nő érzi, nem kell már a pasas, első alkalommal ha jön egy olyan akivel boldog lesz a jövője, akkor kivágja a szemétba. Utána a hódítónak ha minden téren megfelel nőnek, ha ezerszer különb, jobb mint a korábbi volt, akkor miért kéne paranoiáznia,hogy mellőle meglépne a nő. A nő nem azért haggya el a párját, mert elcsábítható, hanem mert nem boldog. Hiába elcsábítható jellemű, ha szereti a párját, jól érzi magát vele, akkor úgysem haggya el. Épp ezért semmi értelme ennek a buta gondolkodásnak, hogy ha én így csináltam, akkor vleem is visszaadhatja az élet. Dehogyis. Ha vagy elég jó, akkor szinte! kizárt. Nagyon is ,hogy el kell szedni aki kell neked. Legfeljebb nem jön össze, de adtál egy esélyt magadnak, hogy megpróbáltad. A szar ekölcsöket illen már elfelejteni végre. Az a templomba való a szentfazekaknak. Normális ember : Akar! elszed! él!
2012. dec. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó te nagyon h.lye vagy! Már ne is haragudj!

Erkölcsök nélkül mik lennénk?? De most komolyan.

Vannak erkölcseim, mégse vagyok hívő... Ez nem ezen múlik.

Elszedni más szerelmét gerinctelen. Próbálkozni is az. Honnan tudod látszatra, hogy jól él párkapcsolatában, vagy sem? Ha nem, akkor esetleg jelezheted neki, hogy neked tetszik, ha akar, keressen meg, ha lezárta a kapcsolatot. Ha meg boldog a párjával, akkor nincs miről beszélni...

2012. dec. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kösz minden értelmes választ, kár hogy egy sem volt!


Azt hiszem, ha bepróbálkozok, és ő boldog kapcsolatban van akkor úgy is elküld nem? Ha pedig van esélyem akkor nem én vagyok a hülye.

2012. dec. 4. 18:55
 8/8 anonim ***** válasza:

De aztán, ha elküld, hallgass is rá!


Eddig még csak a "fogadó" oldalon álltam (és ez nem is fog változni). Többször próbálkoztak már nálam, annak ellenére, hogy párkapcsolatban élek.

ÉS

veszettül ki tudnak borítani azok a fickók, akik nem ismerik a NEMET és továbbra is nyomulnak. Nem egy munkahelyi kapcsolatot mérgezett már meg a dolog.


És leszögezem: nem biztatom őket. Ráadásul teljesen átlagos külsőm van, nem vagyok kihívó sem.

2012. dec. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!