Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, szeretem. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, szeretem. De foglalt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
9.-es vagyok, ő 12.-es, és van barátnője, nekem nincs fiúm. Azt hiszem beleszerettem, de nem értem, hogy hogyan, hiszen nem is beszéltünk... Oké, szünetekben mindig nézem, és néha rajtakapom, hogy ő is néz engem... de lehet, hogy csak beképzelem. Folyton rá gondolok. Amúgy, amikor beleszerettem, akkor még nem volt barátnője... Annyiszor próbáltam már elfelejteni, de nem megy, hiszen akkor mindig szembejön velem, és egymás szemébe nézünk. De ő boldog a barátnőjével, nem ronthatom el, vagy mégis?

2012. dec. 1. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogyha sikerül elcsábítanod akkor mégsem boldog vele.


A megcsaláshoz két ember kell.

2012. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor hagyni kell a fenébe van még bőven időd bepasizni.
2012. dec. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2.: tisztában vagyok vele, de nekem Ő kell. :(
2012. dec. 1. 18:37
 4/4 anonim ***** válasza:
dehogy kell! inkább keress olyan pasit akinek nincs barátnője. más boldogságába nem illik belerondítani
2012. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!