Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam/közöljem/tudassam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lujzy kérdése:

Hogy mondjam/közöljem/tudassam egy fiúval hogy tetszik, vagy hogy derítsem ki hogy ekei tetszem-e?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos.......
2012. dec. 3. 22:24
1 2
 1/12 anonim válasza:
kérj tőle egy szívességet, ha örömmel megteszi akkor valószínűleg tetszel neki
2012. dec. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi!!!

De milyen szívességet??

Légyszi példát mert elvagyok veszve......

2012. dec. 3. 22:40
 3/12 anonim ***** válasza:

Első ,ez nem igaz. Számtalan olyan csicska van, aki ha a alármelyik ronda banya füttyent nekik ,akkor is ugranak rögtön. Ez egyén, személyiség függő. A szolgalelkű srácokat lehet pattogtatni akkor is ha nem tetszel neki. A tökösök akkor is szarnak rád, ha tetszel neki :D Én sem hagyom ugráltatni magamat.

Ennyit erről a hozzáállásról.

Csak úgy tudod kideríteni, ha odamész, és normális emberi nyelven megkérdezed tőle, hogy hallo, tetszel nekem ember! Én tetszek neked? Mert rád szándékoznék építeni a jövőmet.

Erre majd mond egy igent, de lehet hogy egy nemet. Ennyiről van szó. A jelek becsaphatnak. Úgyis szavakban dől el minden.

2012. dec. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi...

De általában mindig a haverjaival van és ha nemet mond akkor meg úgy 5-6 srác élőt égek be...... :)

2012. dec. 3. 22:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Úgyan, nemigaz, hogy nem tudsz odamenni hozzá, és mondj neki annyit, hogy kérlek gyere velem egy pillanatra, szeretnék neked négyszemközt mondani valamit. Ha jön akkor jó, ha nem akkor meg nem érdekled. Ha meg elmegy, onnattól mond meg neki az érzéseidet, és remélhetőleg nyerő leszel. Így csak egy ember előtt éghetsz be, más előtt nem,de az sem biztos,hogy beégsz. Szóval csípd fel a srácot!
2012. dec. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi azon leszek.....

De nem az van hogy a fiúk nem szeretik a nyomulós lányokat????

2012. dec. 3. 22:58
 7/12 anonim ***** válasza:

A fiúk azokat a lányokat nem szeretik, akik rondák, és pasizni akarnak, ezért mindenféle marhasággal traktálják őket de órákon át nyomják a szöveget ész nélkül magyaráznak ,halndzsáznak csak hogy rájuk figyeljenek.

Ha te szépnek tartod magad, meg azért vannak visszajelzések, akkor nem lesz veled gond, illetve ha csak szépen óvatosan közlöd vele az érzéseidet, de nem nyomod neki észnélkül a sódert közben akkor nem fog nyomulósnak nézni. A férfiak manapság kifejezetten igénylik, hogy a nők udvaroljanak nekik. Én is ilyen vagyok, bevallom nagyon kényelmes, remek érzés. Hidd el, nem lesz gond vele! jó leszel. Annyi,hogy kedvesen mosolyogj, és csak a lényeget mondd neki, röviden ,egyszerűen, természetes közélsmódban. Hidd el, meglessz a kellő varázsa a pillanatnak! :)

2012. dec. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És ő?
2012. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én 14 ő 16
2012. dec. 4. 22:57
 10/12 A kérdező kommentje:
Miért????
2012. dec. 4. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!