Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén, nektek egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, nektek egy kapcsolat mit jelent inkább a kettő közül: szabadság vagy börtön?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy valahol mindkettő, mert én is a párom mellett tudok igazán kiteljesedni, így vele tudom megélni legjobban a szabadság élményét, előtte nem kell titkolnom semmit, önmagam lehetek...stb, de valahol mégis érzem, hogy ez a kötöttség egyfajta "teher". Nem azért, mert mással akarnék lenni vagy nem tudnék hűséges lenni, csak úgy mégis bennem van, hogy érzem érte a felelősséget, kötöttséget.

Nálatok mi az erősebb a kettő közül? :)


2012. dec. 4. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Is-Is De inkább az előző :)
2012. dec. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én meg életemben soha nem akartam, pont azért mert minidg is tehernek fogtam fel. A jó szex sajnos nem ér meg nekem annyit. Én nem lehetek önmagam, folyton szinte csak titkolóznom kéne, túl sok a felelősség, kötelezettség. Ez egy igazi szolgasors. Nem jó párkapcsolatban élni. Jobb laza szexkapcsolaTOKBAN. Egyszerre többen, ami csak a nemiségről szól.
2012. dec. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó, sztem ba megéltél volna olyan szerelmet, amiben úgy érzed a másik nélkül nem tudsz létezni, talán nem ezt mondanád:D Igen, a boldogságért a felelösséget is vállalnod kell, kompomisszumot kötni, de megéri.

A kérdezönek pedig: Én is úgy érzem,h a barátom mellett tudok az lenni aki akarok, vele tudok kiteljesedni, szóval nem érzem,h börtön lenne számomra.

2012. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!