Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkednek így az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek így az exek? Miért nem veszik észre magukat?

Figyelt kérdés
A barátom 5 évet volt együtt egy lánnyal. Igen, ez nagyon hosszú idő, fiatalok voltak, a barátom most 23 éves és 2 éve szakítottak. Kb. másfél évig szóba se nagyon álltak egymással, és most, mielőtt összejöttünk, találkoztak meg írt neki a barátom egy búcsúlevelet, hogy velem szeretne új életet kezdeni. (a csaj megcsalta kétszer is, ráadásul ő is hagyta ott a barátomat, azzal az indokkal, hogy nem könyörgött neki eléggé, mikor ott akarta hagyni...). Azóta megbeszélték a dolgokat, nagy ritkán havi egyszer kb. látom, hogy beszélnek fészen, de a csaj állandóan lájkolgatja mindenét, és nem akarom magamra venni, de nagyon felidegesít mikor meglátom, hogy ott virít a feje az értesítéseknél (nem nyomozgatok, csak a barátom mindig előttem lép be...) Miért kell ezt csinálni? Nekem eszembe nem jutna ezt csinálni egyik exemmel sem, főleg, ha tudom, hogy van barátnője. Tudom kis dolog, de mivel gyakran fordul elő így számomra nagy problémát jelent! A barátomnak mondtam régebben már, ő meg kihúzta magát ezalól, hogy nem ő lájkolgat (néha azért ő is...). Ti mit gondoltok?
2011. nov. 9. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
töröljétek magatokat faszbukról és probléma megoldva
2011. nov. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 napietus ***** válasza:
100%
igazán nem értem mi a probléma...vagyis nem akarom érteni. neked az a bajod, hogy az exe lájkolja a képeit :D? komolyan? gondolkodj már légy szíves felnőtt módjára, ne úgy, mint egy 14 éves közepesen értelmi fogyatékos...
2011. nov. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A barátod egyáltalán nem tette magát túl az exén! Saját tapasztalat! 2 éve szakítottak de még mindig ott van az agyában. A Facebookról való törlés egyébként tényleg jó ötlet! Elvileg kapcsolatépítő közösségi oldalról van szó, de szerintem kapcsolatromboló! A barátnőmet állandóan "bökdösték" Face-en,ami k*rvára idegesített.
2011. nov. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nielindi ***** válasza:
abba már bele sem merek gondolni, h mi fut át az agyadon, ha látod, h a barátodnak uj ismerőse lett egy számodra idegen csaj...
2011. nov. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!