Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyáltalán miért adnak "tanács...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán miért adnak "tanácsot" a lányok az olyan fiúknak akik nem sikeresek a csajozásban?

Figyelt kérdés

Szerintem nekik egyáltalán nem kéne írdogálniuk az ilyen kérdésekhez mert csak a hülyeséget nyomatják ezeknek a srácoknak.Inkább a pasiknak kéne tanácsot írniuk a saját tapasztalataik alapján stb Mit tudnak a nők arról hogy mit éreznek ezek a srácok és hogy miken mennek keresztül?


Ha a lányok őszinték lennének akkor nem is lenne baj,de álszent módon hazudgálnak összevissza,így csak még mélyebbre ássák magukat ezek a srácok


2012. dec. 4. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Drágám! Itt senki nem akar látatlanban rosszat a másiknak. Ha még is, akkor elmebeteg. De a legtöbben azért jönnek, hogy válaszolhassanak.

Drágám! Én is szenvedtem sokat a pasik miatt. És szerintem pasik, és nők egyaránt irogassanak - halgattassék meg a másik fél is - hiszen egy bicikli fél kerékkel nem bicikli!:)

Mi történt, hogy így gondolod? Eléggé lehordtál minket, lányokat, úgy általában. Nem jött be egy tanács? El kell hogy mondjam, drágám, nem mindenki működik ugyanúgy, relatív, kinek mi jön be!:) Nekem tiszta a lelkiismeretem. De ha véletlenül az én tanácsom volt rossz, most rögtön elnézést kérek. Tényleg. Remélem máskor összejönnek a dolgaid, én őszintén szurkolok!!!:)

2012. dec. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1


Igazából nem rólam van szó,igaz én is ebben a köntösben vagyok annyi különbséggel hogy nem nyavajgok,elfogadtam a helyzetet,tudomásul vettem hogy ez van és leszarom az egészet de azért néha felidegesít hogy egyesek képesek óriási baromságokat írkálni,például azt hogy a lányoknak a belső a fontos,most komolyan melyik politikus hazudott ennél nagyobbat?Szerintem semelyik.Ebben a témában a pasik tudják hogy mit kell tenni,a lányoknak fogalmuk sincs hogy mit érzünk,mert akik írják a "tanácsokat" azok bármilyen pasit megkaphatnak

2012. dec. 4. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Igazad van kérdező, szardd le a nők véleményét. A nők amit ide írnak, azt nem azért írják,hogy neked jó legyen! Ezt fogd már fel, te szerencsétlenség. Arról van szó, figyelj, én most leírom neked a tutit! Szóval figyelj...

A nőknek az az érdekük,hogy minél több barom rajongja, ugrálja őket körbe, hogy legyen mibőr szórást csinálni. Minél többen olvassák a buzdító dumájukat, " ne foglakozz vele, csak gyere, szólíts le" annál többen fogják körbepuncsolni őket, és mivan ha tényleg bejön nekik a fickó. Meg úgyvannak vele, hogy majd elutasít a fenébe, aztán mehetsz anyádba, de legalább ő nem marad egyedül. Ők igenis megcsleekedték, meghírdették, hogy le legyenek szólítva. Mert ez áll érdekükben. Tehát ez az ő önreklámjuk. Hidd el, vadidegenek lelkiállapotával a kutya nem törődik. Senkit nem érdekelsz. Sokan meg esetleg pontokért játszanak, próbálnak valami közösség által elfogadhatóbb maszlagot felbüfögni, ezzel tesztelik,hogy mennyire látszanak okosnak. Csak a pontra vannak ráfeküdve, a zöld kézre, és sajnos nem rád!

2012. dec. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Anyád a szerencsétlenség,én ezzel nagyon is tisztában vagyok hogy miért írkálnak ilyen marhaságokat a nők
2012. dec. 4. 19:51
 5/7 anonim ***** válasza:

2 szabály van és ez egyaránt vonatkozni MIND A 2 NEMRE KIVÉTEL NÉLKÜL!


A, Ne hidd el amit a nők/férfiak mondanak (mert ugye a szó elszáll)

B, ne hidd el amit a nők/férfiak leírnak ( írni is bármit lehet)


azt hidd el amit a tettek mutatnak!!!!


Magyarul a nő/Férfi mondja hogy szeret, NE hidd el! Ha kimutatja hogy szeret akkor elhiheted!!


Ha az mondja hogy átjön vagy felhív, NE hidd el! Ha felhívott, és átjött akkor elhiheted!!



Testbeszédre figyelj és ne a szavakra. Lehet egy nővel/férfival beszélgetni, mondhatja hogy bejössz neki, meg bókolhat is, de ha a testbeszéde visszautasítást sugároz, akkor az úgyis van!

2012. dec. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Az utolsó válaszoló tökéletesen elmondta. Vannak olyanok, akik lehet, hogy így működnek... De vannak, akik nem, mint például én sem.

És igen is, a belső is fontos. De az a nagy igazság, hogy a külső, ami megfog, és a belső, ami megtart. Vannak külsőségi alapszabályok, amiket be kell tartani, de egy valódi kapcsolatot csak valódi érzelmekkel/tettekkel/gondolatokkal lehet csak felépíteni...

Tehát először fontos a külső. De ahhoz, hogy megmaradjon a kapcsolat, a belsőt kell próbára tenni..

Ám én öt perc beszélgetés után meg tudom ítélni, hogy szimpatikus-e a csávó, vagy nem. Azonnan lerí, ha vki kőbunkó/öntelt majom/pénzeszsák izomagy... Ám ha egy intelligens pasiról van szó, aki jól is néz ki, akkor sem biztos, hogy működni fog-e a barátság/szerelem!

2012. dec. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen, a szórás. Amit hogy visznek véghez? Mindenáron igyekeznek papucsot csinálni a férfiból. Ha ez sikerült, mehet a levesbe. Ezért adnak szar tanácsokat h minél egyszerűbb legyen ezt a szórást véghezvinni, lehet akármilyen közeli lánybarátod, nemszabad megfogadni a tanácsát, nekik ez tudat alatt működik.
2013. okt. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!