Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha van egy kialakuló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha van egy kialakuló kapcsolatotok, akkor mi értelme bejelölgetni minden p. csát facebookon?

Figyelt kérdés
Most kezd kialakulóban lenni egy kapcsolatom, viszont azt vettem észre, hogy mostanában mindenféle nőt bejelölget, akiket 100%, hogy nem ismer... Ennek mi értelme? Hozzáteszem, egy 32 éves férfiról beszélünk, egy 17 évestől még oké, na de egy 32 évestől.... Van, hogy reggelente mikor kinyitom a szemem, már a facebook előtt ül, és engem ez idegesít, vagyis inkább úgy jön le, hogy nem vagyok elég jó neki........ Vagy csak a nők foglalkoznak ezzel, és hisztiznek be? .....
2012. dec. 4. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
amíg csak bejelöli őket, addig nincs gond. de amikor már nyomul is rájuk, akkor hagyd a fenébe
2012. dec. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha az egyik elromlik elővesszük a még működőt.
2012. dec. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
a kialakuló kapcsoalt nem zárja azt hogy ne, jelölhet be valaki facebookon..amugy ez egy weboldal..nem feltétlen kellene neki ilyen nagy feneket keriteni,és igen a nök foglalkoznak ezzel (jobban) mert emocionálisan gondolkoznak és mindent érzelemmel akarnmak megérteni és átélni. (látod csak ül a gép elött te máris feháborodtál/ideges lettél/megerösitést vársz hogy az állitsod igaz,stb)
2012. dec. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ilyenkor igazából az jár a fejemben, hogy vajon beszélget-e velük.... Jó, nyilván én is beszélgetek más férfiakkal, de én nem jelölgetek be olyanokat, akiket nem ismerek... Meg igazából már 1 éve van közünk egymáshoz, de most kezdett el komolyabbra fordulni a dolog, és ezt most kezdte el...:D Igy hát nem értem....
2012. dec. 4. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!