Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ha nektek van egy 2-3éves kapcsolatotok 20-21éves létetekre, és szeretitek a barátnőtök akkor irkáltok más lányoknak perverz dolgokat?

Figyelt kérdés
Perverz dolgok alatt azt értem, h leírjátok neki részletesen, h h dugnátok meg? Csak mert van egy fiú, aki nekem így leírta, de amikor rákérdeztem a barátnőjére aztmondta, h ez csak chat és nem megcsalás, semmi fizikai dolog nemtörténik köztünk. csak akkor ír amikor kanos, a barátnőjével örül ha 2hetente lefekszenek (mert "nincs idejük") de azthittem, h amire akarunk arra szakítunk időt. amm. szóval most akkor mivan? Ennyire megakar dugni? Nemfogok lefeküdni vele mivel barátnője is van, meg mert szűz is vagyok és csak kapcsolatban veszíteném el, de még ha járnék vele is akkor velem is ezt csinálná és nemakarom. mit tegyek? amúgy nagyon szimpatikus meg minden.. Tetszik is csak .. \: 17/L
2012. dec. 3. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi okom nem lenne másoknak irkálni, ha ilyen helyzetben lennék. 19/F
2012. dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Semmi okom ilyet irkálni, szeretem a barátnőm, és van, hogy olyankor 3 hétig nem tudunk szexelni, de akkor sem irkálok más csajoknak, főleg nem olyan dolgokat, hogy hogyan dugnám meg. :S
2012. dec. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem.


Meg akar dugni.

2012. dec. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hát neked ennyi idősen még a lámpaoszlop is tetszik, van annyi pasi mint a nyúlsz@r csak a szemed kell nyitvatartanod, válassz egy másikat, ezt meg hagyd a fenébe.
2012. dec. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

20 éves létemre még sosem volt kapcsolatom, pedig szeretném :(

Nem irkálok perverz dolgokat senkinek sem...

2012. dec. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát a barátnőmet megbecsülném és elvileg ha vele vagyok más nem érdekel. Ha meg más csajoknak irkál akkor egyáltalán nem szereti az aktuális barátnőjét. Téged csak ki akar használni meg ejtene aztán viszontlátás.
2012. dec. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyan már, kapcsolatban is lehet ilyet csinálni.

Nem megcsalás ez, kicsit hülyíted a csajt, aztán kész. Nem fekszel le vele igazából.

2012. dec. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!