Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor tetszem neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki? szerelmes belém? Vagy csak haver akar lenni?

Figyelt kérdés

van egy fiú akivel kb. 1 hónapja beszélgetek szinte minden nap és minden nap együtt utazunk buszon (ott is tök jókat dumálunk) délután általában hazakisér. aztán megállunk a házunk elött de semmit nem lép. még csak ki sem mutatja az érzelmeit... most akk mi a helyzet

15/L



2012. nov. 22. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, különben miért kísérne haza? Lehet, hogy csak fél, hogy nem tetszel neki. Neked tetszik?
2012. nov. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 El Greco ***** válasza:
100%
Szerintem érez valami komolyabbat irántad,csak fél kimutatni.Nekem is tetszik egy lány,jókat beszélünk,de nem merek lépni.Szégyellem,de így van.Szóval szerintem kedvel téged,nem csak barátként
2012. nov. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen nekem is nagyon bejön. hogyan tudnám neki ezt úgy kimutatni hogy lépjen végre vmit?
2012. nov. 23. 16:39
 4/10 anonim ***** válasza:

Mosolyogj rá jó sokat, érdeklődj iránta mindig, és például ha mond valami poént, amin nevetsz/nevettek, akkor érintsd meg a karját vagy a vállát. Ez például már egy jó jel, valamilyen szintű testi kontaktus. Ebből érezheti, hogy neked sem közömbös. De néha csak egy tekintet is elég akár, a lényeg az, hogy magadat add, és Te semmiképp se leplezd az érzéseidet. Szóval ne akard titkolni, ha például "úgy" nézel rá (nevetés közben például).

Sok sikert! ;)

2012. nov. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Szerintem miutan hazakisert öleleld meg :) Ha tetszel neki akkor lepni fog ha nem akkor meg csak egy barati gesztus volt :)
2012. dec. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:D de azóta már összejöttünk mert végre mert lépni:D
2012. dec. 4. 17:02
 7/10 anonim ***** válasza:

Juj de jó!!!! Gratulálok Nektek! ;)

Sok boldogságot és hosszú kapcsolatot!

2012. dec. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nagon szépen köszönjük:DD és én is nagyon remélem hogy sokáig együtt leszünk:D
2012. dec. 5. 16:19
 9/10 anonim válasza:
Hogy lépett?mit csinált?:$legyetek boldogok;);)
2012. dec. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Még hozzàfűzném,ha valaki aki ezt olvassa ilyen helyzetbe keveredne mint te:

Ha nem lép a sràc,lépj te. Röhejesen hangzik,de ez komoly. Ha szerelmesek vagytok és össze akarsz vele jönni de nem lép neked kell. Mégpedig azért mert ha làtja hogy igyekszik de téged nem érdekel és le is szarod és "hàtat fordítasz neki" azzal nem bejössz neki,hanem szép lassan kérés nélkül lekopik rólad ha van egy csöpp esze. Sokat azt mondjàk hogy a fiúk arra a lànyra mennek aki a leg elérhetetlenebb. Ez nem igaz,és sokab elhiszik,ők itt buknak el. Mert félreértik hogy mit is jelent az hogy elérhetetlen. Fent említve nem azt jelenti hogy leszarod meg úgy teszel mintha nem érdekelne meg nem izgatna hogy mi van vele. És nem ez a jó módszer. Add önmagadat,mert ha azért jön össze veled mert színjàtszol,az nem szerelem,ott fog hagyni és ràadàsul egész végig szerepelni fogsz?

Tudom h màr összejöttél vele csak mondom.

2015. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!