Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok, lehet rá okom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok, lehet rá okom?

Figyelt kérdés
Arról van szó h barátnőm ma kapott egy vissza hívót telefonon és nem tudta h ki az utána kapott egy smst a szöveg lényegtelen röviden annyi volt benne h fél óra múlva hívlak. ő akkor még nem tudta h ki az és láttam utána h volt még egy smst és ott az állt h szia mizú veled? kérdeztem tőle h ki ez és mondta h a Zso.. utána mondta h pénteken ismerete meg a kocsmába csocsózás közbe, és én mindjárt el kezdtem h minek adta meg a számát meg h mi f..szt akar, erre ő, csak meg kérdezi h mennek e hétvégén megint csocsózni, és az a vicc h nem ám nekem szólna h menjek el vele ha nem vele beszéli meg én meg hisztiztem jogosan? állítólag féltékeny vagyok de van is okom rá vagy nincs?

2012. dec. 4. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Gáz. Ilyenkor örülök h nincs barátnőm.
2012. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát leeht csak abrát...bár van az a mondás h fiú és lány köuzt nincs barátság..
2012. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és ak mindjárt az van h nem bízom benne.. de igen igen is bízok csak abba a fiúba nem nincs nője be próbálkozhat simán de rossz helyem kopogtat
2012. dec. 4. 21:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, abszolút van okod féltékenynek lenni.....ez halál gáz, a bnőd megpróbál hülyének nézni téged...lehet h nincs köztük semmi, de a bnőd minimum akarja, hogy legyen, talán még ő sem tudja, de a tettei elárulják....de sztem valószínább h hülyít téged.....
2012. dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
sajna gondoltam rá de nem valószínű... vagy ha még is ak minek csinálja ?
2012. dec. 4. 21:51
 6/9 anonim ***** válasza:
a hülyítést nem úgy értettem...hanem úgy h átver és melletted már kavar a gyerekkel....vagy kavarni akar....remélem már érted
2012. dec. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igy már igen :(( remélem h nem lesz ilyen !! de ha nem ez ak mi lehet ??
2012. dec. 4. 22:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Sztem nyugodtan törődj bele, h erről van szó!

Túl sok itt a józan ésszel megmagyarázhatatlan dolog:

1. Mi az h a bnőd megadja vmi ismeretlen pasinak a számát? Tudtommal amíg kapcsolatban van valaki, addig nincs ismerkedés, számcsere, és egyéb dolgok....

2. A bnőd nem mondta el, h megismerkedett a gyerekkel, hanem lebukott, s csak akkor adta elő, amikor kérdőre vontad őt! Na szted ha ez annyira tiszta dolog, akkor miért titkolta?


Lehet h nem csalt meg a bnőd, de hogy vonzódik a gyerekhez az tuti.....


Egy kapcsolatot mindig úgy képzelj el, mint egy mérleget! Azt engedd meg a másiknak, amit magadnak is! Arra akadj ki, amire a párod is kiakadna fordított esetben!

A barátnőd mit szólna hozzá, ha te idegen lányokkal ismerkednél, utána meg sms-eznétek, s el sem mondanád, csak úgy buknál le? Őszintén, mit reagálna rá? Örülne neki? Biztos, hogy nem! Tőled viszont elvárja hogy vágj hozzá jópofát? Ember, ébredj fel, ebben semmi kölcsönösség nincs!


Ülj le, beszélgessetek nagyon komolyan, hogy nálad ez nem fér bele, és vagy hanyagolja az ilyen dolgokat, vagy fel is út, le is út.....


Megpróbálja megmagyarázni, h ne sajátítsd ki őt, meg ne urald, meg ne legyél paranoiás...de fordított esetben ő ugyan ilyen lenne, vagy ismerve a nőket, még ilyenebb, szóval ne hagyd magad! Ne üvölts vele, ne akadj ki, de mondd el, hogy azt várod el, amit te is adsz!


Az ilyen dolgokat nem szabad félvállról venni....minden megcsalás egy "ő csak barát, nincs okod aggódni" dologból indul....légy résen!

2012. dec. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van !! amúgy nem bukott le mert mikor egyik nap mentem hozzá és szálltam le a buszról láttam h beszélget valakivel és a gyerek azzal a busszal ment tovább amivel én mentem és ak mondta h hol ismerte meg!! de amúgy teljesen igazad van amit le írtál
2012. dec. 4. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!