Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kerülne ha elmonda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kerülne ha elmondanám neki?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem a lányhaverom(1 éve ismerem suliból) sok mindent megosztunk egymással de mostanába elkezdek rá nézni úgy mint "nőre".És tudom nincs barátság fiú és lány között de ez most hidegen hagy.Attól parázok,hogy ha visszautasítana akkor elkezdene kerülni és többet nem tudna rám úgy nézni mint barátra csak mert bepróbákoztam
2012. dec. 5. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
valószínű, de lehet, hogy épp erre vár. először meg kéne tudnod, hogy reagálná le
2012. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
próbáld meg, nincs vesztenivalód, nagyot veszíthetsz ha nem lépsz... Én is ugyanebben a helyzetben vagyok csak én lány vagyok és várom, hogy lépjen a fiúhaverom, de ő sem nagyon mer cselekedni (SAJNOS) pedig annyira várom =)
2012. dec. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tyler913 ***** válasza:

Ha tetszik,mint nő,akkor itt az ideje,hogy elkezdj úgy viselkedni vele,mint férfi a nővel.

Amúgy készülj fel rá,hogy ez kockázatos vállalkozás,ha visszautasít,akkor jó eséllyel vége a barátságnak. Persze ez még mindig jobb,mint meg sem próbálni.

2012. dec. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!