Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác, aki tetszik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki tetszik, de félek, hogy ha elmondanám neki, csak a pofára esés lenne, és még a barátom se lenne. Mit gondoltok, mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
szokott téged nézni a srác?
2012. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam 3 éve.Volt egy srác, rengeteget beszélgettünk, szerelmes lettem belé de neki a barátnőm tetszett.Tudta a barátnőm, hogy szerelmes vagyok a srácba és biztatott, hogy mondjam meg neki, hátha akkor leszáll róla.Én elmondtam, de úgy reagálta le a srác hogy: erre nincs mit mondjak...Na szóval ennyivel maradtam.Majd egy évre rá szerelmes lett belém a srác, én persze örültem neki, összejöttünk, másfél év után vége lett, mert kiábrándultam belőle.Sok veszekedés stb. Szerintem ha elég ideje ismered a srácot elmondhatod neki őszintén, hogy mi van, és ha nem hát nem... Senki nem halt még bele ilyensmibe. Még csak 16 vagy, rengeteg időd van még helyes pasikat megismerni :)
2012. máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rengeteget beszélünk, mindig velem akar lógni, de sokszor van a barátnőimmel is, attól félek, hogy esetleg az egyik tetszik neki, nem én. Bár általában velem van.. Na meg nem is vagyok egy főnyeremény, sovány se vagyok, valami szépnek sem gondolom magam, ezért is félek odamenni hozzá, most legalább van egy barátom.. de ha nemet mond, még az se lesz.. :/
2012. máj. 22. 18:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, ha elég érett akkor nevet egy jót és tovább barátkoztok majd. Mond el neki! Ha elég jól ismer akkor biztos észre veszi, hogy szorongsz :P
2012. máj. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bárd icintia válasza:
hát szerintem adjál neki elöször is jeleket hogy neked ő tecik és ha te ugy gondolod hogy észre vette akkor várj egy picit és ha ö is ugy viselkedik akkor mond meg neki hogy tecik neked 1 próbát megér:)
2012. máj. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem lennék akkora betoji nyúl, meg is mondanám.. Nekem úgy esik le, meg barátnőimnek is, hogy én tetszem neki, de mi van ha nem? .. Mondjuk igaz, ha elég érett, akkor fog barátkozni továbbra is.. szinte minden nap találkozunk, most már illene mondani neki valamit..
2012. máj. 25. 05:51
 7/7 anonim ***** válasza:
írtam neked üzit olvasd el :)
2012. máj. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!