Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam, hogy ne legyek ekkora szánalom? Az ex elhagyott, de a lelkiismeretét próbálja felmenteni azzal, hogy szerelmet vall, meg azt akarja boldog legyek.

Figyelt kérdés

szóval látja, hogy rendes lány vagyok, meg imádja velem a szexet, de ennek ellenére elhagy. gondolom mást keres valami még jobbat. a lényeg, hogy biztat engem, meg szépeket ír, meg hogy mennyire nem képes lábra állni még, hogy mennyit könnyezik, milyen nehéz neki, meg stb. de nekem jót akar,legyek boldog, fáj még neki elképzelni, hogy mással leszek így, mint vele voltam, de totál beleéli magág.


szóval nem vagyok neki elég jó nő.

mivel eddig viszont az ellenkezőjét mutatta(eljegyzés, stb)most, hogy elhagy, tulajdonképpen magát akarja azzal felmenteni, hogy nem haragszom rá, vagy megértem őt, vagy ilyesmit akarhat. de nem is ez a lényeg. hanem hogy tiszta két lábon járó szánalomnak érzem magam ettől az egész helyzettől. csóró csaj, akit átvertek és elhagynak, de csórónak jót kívánnak, meg legyen boldog, mert rendes kislány, megérdemli.

az nem hat meg már, hogy ő mit gondol rólam. most a saját szememben vagyok egy kis senki ez miatt. és lehet ez az igazság. tönkrementem! mit tehetek?


2012. dec. 5. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem felejtsd el,és keress egy normális,rendes embert,
2012. dec. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bakker, ha lek*rvázna, az jobb lenne? Megpróbál vígasztalni, szój neki, hogy ez nem bejövős, azt ennyi. A szakítás így is, úgy is szívás.
2012. dec. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbálj belőle valahogy kiábrándulni!Valószínűleg azért csinálja,mert akiért valóban odavolt azzal nem jött össze,és most a saját lelkiismeretén akar hülyemódon segíteni a vallomással!


", meg szépeket ír, meg hogy mennyire nem képes lábra állni még, hogy mennyit könnyezik, milyen nehéz neki" ==>> Ezalapján pedig SZÁNALMAS ALAK.

2012. dec. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

attól te miért vagy "szánalom" hogy egy puhap.öcs pasinak csúfolt Xy kromoszómájú egyed nem tudott normálisan értékelni mert az ő érzelmi intelligenciája a béka s.egge alatt van?

csak én nem értem a "logikádat"? :D

figyi, elmondom én neked mi a frankó mert full hasonló helyzetben voltam.

te szeretted őt. őazt kamuzta neked hogy szeret, de valójában ez csak birtoklási vágy volt, neki nem a lány személye volt a fontos hanem egy Bárki, akit ölelhet, b.aszhat csúnyán lesarkítva.

nagyon sok pasinál látom ezt újabban, szerelmesek a szerelembe de a lány valódi érzelmi világa, személyisége nem érdekli őket, azt nem akarják megismerni csak egy szép testet, egy cuki-muki mosolygós tündért aki azért van hogy őket meghallgassa meg azt csinálja amit ők akarnak.

szomorú de így van időnként

és aztán rájön lassan hogy valami mégse jó, hogy nem működik hogy mindig csak ő jön a lelki bajaival, hogy nem értik meg egymást (ami abból következik hogy ő meg se akarta ismerni a másikat csak minél gyorsabban szex meg eljegyzést mert van ez a pua nevű baromság újabban, valami csajozótippek amik iszonyat marhaságokat mondanak).

tehát érzi hogy nincs rendben valami de hogy mi az, az csak tudatalatt marad neki.

így érzi a "szerelmet" de nem irántad hanem egy ábrád iránt.

persze ezt ciki bevallani elhamarkodott eljegyzés, miegymás után.

mégis veszi a bátorságot (életében egyszer és pont rosszkor) és ejt. aztán megriad hogy érzelmi reakciókat mutatsz, hogy fáj (egy kisgyerek is halálra rémül ha sírni látja mamit) és akkor valami lelkiismeretszerű dolog megszólal benne hogy na talán mégse kellett volna olyan durván... és akkor bekamuzza hogy neki is fáj, ő is sír stb. de még ekkor is önző és csak magára gondol.

mert azt reméli barátként megtart és ő csak a dolog pozitív oldalát élvezi ki míg te szenvedsz.

de ő még magának is hazudik, azt hazudja ez így neked jó mert mégsem veszíted el őt teljesen. pedig ez kb. só a sebre, na mindegy.

csóró nem attól leszel mert elhagynak hanem mert nincs pénzed :D

ettől meg nem vagy senki, milliókat hagytak már el az évszázadok alatt.

egyszerűen keress valakit aki szeret, akit esetleg te is szeretsz de ő érezhetően jobban szeret téged és akkor majd helyreáll az egód a kölcsönös dologtól.

2012. dec. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Küldd el a fenébe és kész.
2012. dec. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

kedves 4-es. jól összefoglaltad, hogy mit érezhetett ő az egész kapcsolat alatt, stb.


de most ugye az van, hogy ő játsza a mártírt, közben ő hagyott el.

van is erről egy kérdés, mintha ő írta volna, csak az adatok nem stimmelnek. nem 10 hónapot voltunk együtt, hanem 3 évet, nem 23 éves, hanem 30, meg nem bnő, hanem menyasszony voltam meg ilyesmi adatok mások, de amúgy szinte minden stimmel!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


és szegényt sajnálja mindenki, meg bíztatják. én meg itt vagyok összeomolva. és ennek a tetejébe még ő írt egy szerelmes levelet!, hogy nem bírja idegileg, hagyjuk egymást örökre.

hát meghatódni már nem tudok rajta, pedig a levélben totál szerelmes szavak, puszik, meg könnyezés.


lassan már kezdek dühöt érezni. hogy mekkora tényleg elhagy és nekem sír!!! és az oldalon pont ezt tanácsolják neki! hogy nekem beszélje ki magát, hogy NEKI jobb legyen!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. dec. 6. 12:26
 7/7 A kérdező kommentje:
bocsi véletlen 2szer linkeltem ugyanazt
2012. dec. 6. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!