Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Akinek szőke felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Akinek szőke felesége van, valóban sokat veszekszik vele?

Figyelt kérdés

Főiskolán a kommunikáció tanár mondta, aki egyben pszichológus is.

Mondta, hogy a szőke nőkkel sok lenne a vita, és hogy a barna az ideális. Valóban ennyire sok veszekedés lenne a szőkékkel?

Mi a helyzet a szőke fiúkkal? Rajuk is jellemző ez?



2012. dec. 6. 12:27
 1/9 A kérdező kommentje:

Egyébként még az érdekel, ha szőke fiú és szőke lány felállás van. Akkor még nagyobb a cirkusz vagy mi?

Azért is kérdem mert én szőke feleséget szeretnek, és alapjában véve én is szőke vagyok. Sötétebb aranyszínű, de szőke. És talán picit vadoc is vagyok az ismerősökkel, csak az ismeretlenekkel nem

2012. dec. 6. 12:31
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez akkora hülyeség ahogy van.
2012. dec. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez emberfüggű nem a hajszín határozza meg, pussz a nők többége festi, akkor azokkal mi van? Pszichológus és fősulin tanít kommunikációt...hát nem valami bizalomgerjesztő, ha meg ilyeneket mond úgy hülye ahogy van
2012. dec. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszek az ilyesmiben de speciel nálam ez igy volt..az első feleségem szőke volt,3 év után elváltunk,a mostani párom meg barna s 9 éve jól megvagyunk.
2012. dec. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Főiskolán a kommunikáció tanár mondta," - Hát ezért tart ott a felsőoktatás ahol.


Ez marhaság, barátnőm szőke és nem veszekedős nagyon, ellenben ismerek barna hajú lányt aki brutál.

Inkább a szülőktől, családtól függ nagyban! Esetleg országtól, pl. olaszok folyton felkapják a vizet, de aztán 5 perc múlva elfelejtik. Japánok meg sose veszekednek. Szőkék északon élnek, ott amúgyis az éghajlatból adódóan kicsit nyugodtabbak, lassúbbak, befelé fordulóbbak az emberek - ezért van olyan sok öngyilkosság. Ahol sok a veszekedés ott átlagosan vidámabb az élet. :)

2012. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Második!

Ki beszél itt festett szőkékről? A természetes szőkékről van szó, mivel a genjeikbe van kódolva. A festett szőke az csak festett, attól még nem lesz a genjeibe kódolva...

2012. dec. 6. 16:35
 7/9 anonim válasza:
Nem számit a haly szine bárki vitázhat ha nem értik meg egymást
2012. dec. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mentalitástol függ nem a haj szinétöl vannak akik direkt provokáló fajta de ez érvényes férfia ra
2014. febr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szrintem nem a haj szin végett veszekednek az emberek attol függ milyen a mentalitàsa két embernek ha nincs kölcsönös tisztelet akkor akàr kék haja is lehet mindig veszekedni fogtok
2015. szept. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!