Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem még egyáltalán? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem még egyáltalán? Vagy csak izgalomra vágyom? Megcsalnám, de mégse?

Figyelt kérdés
A párommal 1.5éve vagyunk együtt. Ebből 1 éve már együtt is élünk az én szüleimnél. Hamar belecsöppentem a bulizásba, pasizásba, voltak kalandjaim így mára már azt mondom, "kiéltem" magam, nem vágyok bulizásra minden hétvégén és nem akarok össze vissza pasizni. Ez a 3. komolyabb kapcsolatom, de ez eddig a leghosszabb és "legérettebb" is. Könnyen egymás agyára megyünk, de megtudjuk beszélni a dolgokat. Úgy érzem kicsit ellaposodott a dolog, olyan mintha megszokás lenne. Viszont ha nem látom azaz valami oknál fogva nem alszik itthon 2-3 napig akkor már azt érzem megbolondulok nélküle. A szex is jó...mégis csináljuk és úgy érzem nem elég. Most van 1 srác aki nagyon felkeltette az érdeklődésem. A barátom az unokatestvérével nálunk szoktak edzeni, és az unokatesója már a haverját is szokta hozni edzeni. Ez az a srác akire "felfigyeltem". Egy évvel idősebb mint én. Iszonyú jó arc, figyelmes. 1 hete kb minden nap reggeltől estig dumálunk fészen (telórol) kb nem tudunk meglenni úgy hogy 1 nap ne beszéljünk... Pedig semmi érdekes, csak általános dolgokról dumálunk. Viszont az egyik este elárulta az egyik "titkát". Elmondta, hogy még szűz...és tök ciki, de nem mer, nem tud lányoknál kezdeményezni. Totál ledöbbentem ezen hiszen annyira helyes, eddig akármilyen csaj ismerősöm találkozott vele mindegyik oda-vissza volt érte. Először azt hittem viccel...de kiderült tényleg szűz. És azóta nem tudom...valamiért érdekel. Azt érzem hogy úgy megcsókolnám, megölelném...de lefeküdni nem feküdnék vele...valahogy nem tudom elképzelni hogy én legyek neki az első. Ráadásul azon kívül, hogy baromi helyes, és szép szeme van...nem az esetem.. szegénykémbe van vagy 50kg, olyan kis vézna...bár most hogy edzenek hizó kúrára fogta magát...szóval nem az esetem, de mégis. Kellene, de mégse. Vonz is, meg nem is. Ha elképzelem a helyzetet, lehet megtudnám csalni a barátom...viszont ezt nem szeretném, akkor már inkább szakítanék mielőtt megtenném. Lehet tök érthetetlen és hosszú ahogy ezt leírtam, de magam sem értem mivan velem..! Mi lehet ez? Mi történik? 20/L
2012. dec. 6. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ribi-e vagy??!
2012. dec. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben, szinte ugyanezek az érzések kavarogtak bennem, egészen addig amíg a dolog ki nem pukkant . Hatalma forduló pont volt a kapcsolatunkban, miután az egészet végig gondoltam rájöttem a másik fiúban azt kerestem amit a barátomtól nem kaptam meg. Miután végigbeszéltük, tisztáztuk,h mi hiányzik nekem, eszembe se jutott a másik srác után vágyakozni. Mai napig szoktam vele találkozni és elgondolkodom néha,h hogy a francba jutott eszembe,h érte feladjam a barátom, hiszen hasonlóan hozzád egyáltalán nem tetszett, sőt... Úgyhogy az a tanácsom előbb gondold végig,h mi az ami nem jó a kapcsolatotokban, beszéld meg a pároddal, ha viszont nem változnak a dolgok engedjétek el egymást mert előbb-utóbb az lesz a vége,h megcsalod (és lehet pont ezzel a fiúval, aki ráadásul nem is a zsánered).
2012. dec. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

alapból miért beszélgetsz te más fiúkkal amikor komoly kapcsolatod van, le kellene zárnod ezt a beszélgetés dolgot a pasid nem hiszem, hogy örülne neki akkor inkább hagyd el mint, hogy mással kavarsz


ne legyél r*banc!!!!! abból van így is bőven

2013. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!