Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van egy fiú, akivel régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akivel régóta vonzódunk egymáshoz. Durva lenne, ha megcsalnám vele (csókkal) a barátomat, akivel 2 hete járok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Még nyáron volt párszor csók köztünk.. Azóta mindkettőnknek lett fogszabályzója. Fura, de ő 16 éves, én 20(L), de még is annyira tetszik, hogy ilyen fiatal, és érintetlen,(mert hogy még szűz), meg nagyon helyes kölyök arca van. Valahogy vonzódom hozzá. Buliban is lett volna lehetőségem,hogy megcsaljam vele a barátomat, de nem tettem. De valahogy annyira hajt a kíváncsiság, és a vágy, hogy csókolózzak vele...szerintetek durva lenne, ha 2 hét után még is utoljára megtenném..? Idióta válaszadók mellőzzenek ha kérhetem..

2012. dec. 3. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalás megcsalás mindegy hogy 1nap 1 hét 1 hónap vagy 1 év után :) De ha kiderül ilyen alapon mondhatná a srác, hogy ha már ennyire az elején megcsaltad mire számítson később... Kísérletezni azelőtt kéne, hogy kapcsolattal lekötöd magad. Ha meg kísérletezni akarsz szakíts... 22/F
2012. dec. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy észreveszem a barátodat - akivel 2 hete jársz - nem igazán szereted, különben icipicit se hajtana a kíváncsiság. Én azt mondom, hogy ne bántsd meg szegény fiút (barátodat), döntsd el kell-e neked? Ha igen, akkor hagyd a francba a 16 évest (picit furcsa mondjuk, h egy 20 éves lány egy 16 éves kisfiúért van oda...) ha pedig nem, akkor szakíts vele, és kavarhatsz másokkal össze-vissza kedvedre.
2012. dec. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te aztán igazán komoly gondolkodású vagy. XD
2012. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy hiába van itt néhány embernek névtelenül hatalmas pofája, lehet ítélkezni úgy, hogy nem tudjátok rendesen a helyzetet..én nagyvonalakban leírtam, annyit kérdeztem,hogy durva lenne-e, érdekes, voltak akik normálisan tudtak rá válaszolni.
2012. dec. 3. 15:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi értelme a kapcsolatodnak, szakíts azzal a sráccal, utána pedig azzal csókolózol, akivel akarsz! Legközelebb akkor gyere össze valakivel, ha már van fogalmad arról, hogy mi az a szerelem.
2012. dec. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A pasidnak nem de szegény srácnak biztos hogy nagyon rosszul esne ,mert nekem is rosszul esne hogy valaki csak szórakozik ,egy csókkal érzelmek is kialakulnak...
2012. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
:-D Oké. Ítélkezek persze. De hagyjuk... Csinálj amit akarsz. Te kérdezted, hogy gáz-e nem?
2012. dec. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha igazán szeretnéd a barátodat akkor Nem csalnád meg se most se pár hónap mulva . Ha meg Nem szereted igazán, minek jártok? És szerintem alap Ne kezdj ki egy nálad kb. 4 évvel fiatalab b sráccal . Amúgy meg fellehet háborodni a kommenteken de akkor minek írtál ,ha nem fogadod el más véleményét ...
2012. dec. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a normális kommenteket. Utolsó, én elfogadnám, HA olyan hangnemben írná az illető, ami elfogadható.. értem ezalatt azt, hogy nem kéne szidni....főleg nem névtelenül...úgy aztán lehet nagy a szája mindenkinek
2012. dec. 3. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!