Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki mindenkit csal már?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki mindenkit csal már? De hát miért?

Figyelt kérdés

rengeteg kérdést látok pl ott a férfi felesége mégis egy 20-21 éves diáklányt "kezelget" szabadidejében:Vagy a középkorú férfiak ennyire ráálltak a fiatal csajok skalpjaira?

Nem értem ha nem rossz a szex van gyerek közös ház hogy veszi rá a lélek az embereket beletaposni abba akit imádnak (állítólag)?


2012. dec. 6. 14:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerinted csak a férfiak kúrnak félre?
2012. dec. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
elnézve kicsit szexista a kérdés,amúgy nem Kedves Első:)
2012. dec. 6. 14:50
 3/21 anonim ***** válasza:

ha jó a szex, akkor szerintem kevesen csalnak, csak az abszolút skalpvadászok

szóval lehet, hogy rossz a szex. vagy csak a gyerek tartja még össze valahogy az együttélést

persze ez lehet mindkét fél részérőé is. akár egyidejűleg. ez a kihúlt kapcsolat. amiből jobb továbblépni, persze a tisztességes az, ha bejelentve, elválva. de sokan azért még szeretik valamennyire azt, akivel hosszú éveket éltek, és nem akarják megbántai, illetve még próbálkoznak megmenteni a kapcsolatukat.

2012. dec. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
a nők jobban :)
2012. dec. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
"akit imádnak (állítólag)" Na ez itt a probléma!Ha nincs ló jó a szamár is!
2012. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Elég szomorú, hogy így van.

Én konkrétan undorodom a megcsalástól, és a hűtlen emberektől is.

Remélem azért még így is sokan vagyunk, akik hűségesek maradunk ebben a világban.

2012. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Mert nincs jobb dolguk, és csak az ösztönök hajtik őket.
2012. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb embernek csak egy kényszer a monogámia, nemtől függetlenül.Ha belegondolunk, más kultúrákban az emberek a párjukon kívül mással is folytatnak szexuális viszonyt, de a másikat sosem hagynák ott. Itt, a keresztény kultúrkörben ez persze tiltott dolog, de sokan tudják kezelni és megérteni, hogy a szexualitás és a szerelem nem feltétlenül járnak kéz a kézben.
2012. dec. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
"szexualitás és a szerelem nem feltétlenül járnak kéz a kézben" elég szomorú...!
2012. dec. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ez egy ilyen világ... nem mondom, hogy liberális vagyok, de hagyjuk meg ezt a döntést mindenkinek...

Kinek-kinek vágyai, erkölcsei szerint...

Nincsen erre klisé, kár keresni rá...

2012. dec. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!