Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végzős lány vagyok, és teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végzős lány vagyok, és teljesen megőrjít az osztályom. Nem bírom elviselni, h mien magamutogató egoista bunkók járnak is, akik mindenkit lenéznek, meg azt, h mindenki hátbaszúrja a másikat, hogy teljesen más felfogásuk van mint nekem?

Figyelt kérdés
, ezért ki is lettem "közösítve" nem a szó szoros értelmében, de nemsok ember van aki velem szivesen szóbaáll és persze énsem velük. Tök depi vagyok, ötlet?
2010. okt. 19. 20:52
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

pár barátod biztos van az osztályba nem? azokkal vagy más barátaiddal menj el bulizni, pasizni és ne foglalkozz velük :)

ezt az 1 évet csak kibírod :)

19/F

2010. okt. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
nem tudsz osztálytváltani? vagy sulit? mi az, amiben annyira különbözöl tőlük?
2010. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Ne tégy semmit. Azzal a néhány emberrel alakíts ki minél mélyebb kapcsolatot, akikkel szóba tudsz állni. Az én osztályom 26 fős, ebből 6-an vagyunk így elkülönülve, mert a többi szinte kivétel nélkül egy kétszínű kis senki, aki ott rúg bele a másikba ahol csak tud. Persze ha bármi segítség kellene nekik, akkor meg jók vagyunk...

Megtanultuk, hogy hogyan különüljünk el, azóta nincs semmi probléma :D

2010. okt. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
12.ben nem meg jónevű suli,persze van egy két barátnőm, de ők sem az igaziak énmeg nem erőltetném ezt a féle "barátságot",sulin kívül érdekes mindenki elfogad és szeret...:S(pasim van:P)
2010. okt. 19. 20:57
 5/33 anonim ***** válasza:
van egy tippem h ki vagy...
2010. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Ööö Reni, te vagy az? ;)
2010. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
az a gáz, h szinte már egy ember sincs, akivel kitudnék alakítani ilyen kapcsolatot, vagy aki lenne, az fél tőlük és nem áll ki mellettem csak csöndben tűr.. énmeg nem ez a fajta vagyok
2010. okt. 19. 21:01
 8/33 A kérdező kommentje:
RENI? :O nem nem reni vagyok xDDD
2010. okt. 19. 21:01
 9/33 anonim ***** válasza:
akkor a monogramod az nem VE?
2010. okt. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
nagyonnem:D:Dxd
2010. okt. 19. 21:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!