Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért undorodnak a korombeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorodnak a korombeli lányok annyira a szőrös pasiktól?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és kicsit szőrösebb a korombelieknél (heti 2x kell borotválkoznom). A 15-16-17 éves lányok nagy része valamiért nem szereti a szőrös pasikat. Az egyik azt mondta, hogy régebben állt jól a pasinak a szőr, ma már valamiért nem esztétikus a szemükben. Itt meg azt olvastam pár commentben, hogy egy pasinak igenis kell szőr.
2009. aug. 19. 21:37
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
96%

nekem hébe-hóba van borostám meg kicsi körszakállam is... én is nagyon szőrös fajta vagyok... de láss csodát engem macsónak tartonak így is :P


sztem te nyápic csajokkal vagy körül véve...

2009. aug. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek jól áll, van, akinek nem. 23/L
2009. aug. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
78%
Azért van ez, mert a mai 16 éves lányok jobban szeretik a kis vékony, nyeszlett, szűk cuccokban járó fiúkat, mint a férfiasabb, vezérhím-kinézetűeket. Bezzeg az én időmben...:P
2009. aug. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
95%

Nekem semmi bajom nincsa szőrrel,hozzá tartozik a férfihoz.Kiráz a hideg attól,ha a férfiak a mellkasukat meg a lábukat borotválják.Intim környéken se baj ha van szőr,ha nem is természetes állapotában,de egy kicsi mindenképpen.Hónaljon is férfias,bár ha nyáron leszedik,még anynira nem vész.Arcon oké a borotválkozás,barátom minden nap borotválkozik,de úgy megnézném más szőrösen,csak ő nem akarja.

17/L

2009. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
91%
*már
2009. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Budapestre járok suliba. És gyakran lógunk a többiekkel Westendnél. Partizni is járok havonta 1x. De alapvetően a rockzenét szeretem. És érdekes módon mind3 helyszínen leszögezték, hogy szőrösebb vagyok:S:/
2009. aug. 19. 21:48
 7/42 A kérdező kommentje:
*kimaradt. Rock koncertekre is rendszeresen járok.
2009. aug. 19. 21:49
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten utálom, hogyha egy pasi "csupasz". (borotválja a lábát, stb. bár hónaljon még elmegy)

Viszont a szakmunkás bajszot visszataszítónak találom.

2009. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
69%

Hát mondok valamit, én is szőrös típus vagyok. 16 évesen szakállat növesztettem, mert azt mondták, hogy férfias az arcom, jó lenne hozzá növeszteni. A lábamon is van épp elég szőr. A nők értelmesebbik fele (vagy inkább huszada) úgy gondolja, hogy ez hozzátartozik egy férfihoz és tök jól néz ki. A maradék 95% csaj meg nem is tudom honnan jött. Múltkor leültem egy üres kocsiba a metrón a déliben. Nem is volt üres, mert később észrevettem két csajt tőlem 10 méterre. Odáig hallottam a ,,szőrös láb'' szavakat, de nem is néztem oda, csak utána sétáltam feléjük és kérdezősködni kezdtem, hogy mi bajuk van. Ott hüledeztek, meg kínosan érezték magukat.


Tanulság: Amelyik csaj nem tartja normálisnak, hogy egy férfi szőrös (kivéve intim testrészen), az vagy finnyás, vagy szimplán idióta.


Most 20 éves vagyok, én is napi kétszer-háromszor borotválkozom. A barátnőm pedig el se tudna képzelni és viselni szőr nélkül.

Akik máshol borotválják magukat, azok búzák.

2009. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkitől a választ:) már azthittem bennem van a hiba:S
2009. aug. 19. 22:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!