Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy komoly kapcsolatban voltatok és mégis megtetszett közben egy másik srác?

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 00:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
természetesen van ilyen, de ha komoly a kapcsolat, az akkor komoly. Tudod a férfiak is megnézik a nőket, még a hűséges férfiak is és csak nézik. Te is nyugodtan nézzed őket
2012. dec. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Abszolút nem így értettem a kérdést. Komoly kapcsolatban lévő lánynak tetszhet-e egy fiú akit megismert attól függetlenül, hogy kapcsolatban van.
2012. dec. 7. 00:33
 3/10 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Akkor te a tetszést úgy értetted, hogy akarna is valamit a pasitól?

2012. dec. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, pusztán azt, hogy fellángolhatnak-e benne érzések egy másik srác iránt.
2012. dec. 7. 00:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem! Ha már egy harmadik fél iránt érez/érezhet valamit, ott már nincs szó komolyságról. Ilyenkor már problémáról beszélünk!
2012. dec. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én lennék a harmadik fél :D
2012. dec. 7. 00:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajna ilyenkor az ember diplomatikus és jó erkölcsű akar lenni... Azt kellene mondani, hogy hagyd a francba... De úgysem fogod
2012. dec. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
dehogynem. biztos, hogy nem rondítok bele senki kapcsolatába. csak érdekelt, hogy volt-e valakinek ilyen, és lehetséges-e hogy ő érez irántam valamit.
2012. dec. 7. 00:58
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Miről van itt szó? Mintha még idegen fogalom volna a valakit elszertni kifejezés. De rengeteg van, nap mint nap hektó számra történnek az ilyenek. Annyira kevés olyan kapcsolat van, amiben a két ember tökéletesen egymásra talál, felhőtlenül megkapnak egymástól mindent igényük szerint. 100 ból jó ha 8 darab ilyen pár van.A többi az a gyerek egye fene, meg jó, jó ,de addig oké, amig találok egy sokkal jobbat, aki nekem valóbb szintű- féle kapcsolatokban húzatják ki a magányt az életükből. Egyértelmű, láttam is már nem is egy olyat,hogy szinte a menyasszonya volt a gagyigyereknek az egész jó nő, és ekkor jött egy tíz klasszissal izmosabb, menőbb ,határozottab srác és úgy leradirozták a gyereket a lánnyal együtt mint a fene. Tíz ujjamon nem tudnám megszámolni mennyi ilyen volt. Olyan is volt,hogy férjes nőt csábított el, villám gyorsan elvált, eltakarította a férjét, azóta pedig totál boldog jó kapcsolatban él és gyerekük is van. Nem mintha az elzővel bajok lettek volna gondolom, de a hódító fél sokkal érdekesebb jobb volt. Megtehette, megtette, kilépett a kapcsolatból. Semmi meglepő nincs ebben. Az emberek válogatnak. Egy párkapcsolat semmit nem számít, semmiféle elkötelezettség nincs abban,hogy két ember összeáll. Ez még nem házasság.

Általában az összes jó nő mindig foglalt szokott lenni. Ez szinte örök szabály. Mégis ezeket hónapokkal később mindig látom,hogy már egy másik f asz kísárgeti, akikkel szinte ugyanolyan állati meghitt szerelemteli a viszony. És nem, nem ri banc, nem rossz családból származik, sőt még diplomás is! van ilyen köztük. Tehát semmi sem elképzelhetetlen. Simán megtetszhet egy két éve kapcsoaltban lévő nőnek egy újabb fickó annyira,hogy szinte egyik napról a másikra közönyössé válik neki a már bejáratott, eléggé megszokott eddigi partnere. Az érzelmeknek nem lehet parancsolni. CSak vannak akik lemondanak, elnyomják, mert hálából még együtt vannak a középszer-szar párjukkal, de lehetne nekik még jobb is. Vannak akik meg lépnek, és még egy szinttel boldogabbá válnak.

2012. dec. 7. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

olyan volt, hogy tetszett az egyik osztálytársam ( idő közben barátok is lettünk), és a suli első éve végefelé megismertem valakit. összejöttünk, szerelmesek lettünk, eljegyeztük egymást. a párom még féltékeny is volt arra a srácra. aztán vége lett a sulinak és fél évvel később össze is házasodtunk.

szóval tetszett valaki más, amikor megismertem a férjem. de kapcsolat alatt nem. ha szeretek valakit, maximum barátként tudok ránézni egy másik pasira, úgy nem mint férfi.


26/N

2012. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!