Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha volt egy fiú aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha volt egy fiú aki a legelső szerelmetek volt és komoly kapcsolat volt vele majd szakítottatok és 1 év múlva összejöttetek egy másik fiúval. Gondoltoke vissza még a regi szerelmetekre?

Figyelt kérdés
Ha visszagondoltok mennyire gyakran? És volt rá példa hogy visszagondoltátok mennyire szép és jó volt az elsővel és ezmiatt rosszul éreztetek magatokat, úgyértem hogy hiányzott nektek nagyon a régi. És ezt az új fiút tudjátok annyira szeretni mint az első szerelmet? köszönöm!
2012. nov. 29. 09:04
 1/2 anonim válasza:
Ha a szerelem elmúlik, akkor már csak a szép emlékek maradnak. Persze jóérzéssel gondolsz rá, de nem több. Szerintem nincs két egyforma szerelem, nem fogod ugyanazt kapni attól a másik sráctól. Mikor az új szerelem belép az életedbe, akkor a régit el "kellene" felejtened, ez a dolgok normális menete. Amúgy igen, az új fiút is lehet annyira szeretni, sőt jobban is.
2012. nov. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Néha még eszembe szokott jutni, de a mostani párommal sokkal boldogabb vagyok, sokkal jobban illik hozzám. Nem jönnék össze a volt párommal, nem véletlenül lett szakítás a dologból. 23/L
2012. nov. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!