Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Abban az esetben ha a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban az esetben ha a barátotok elmenne bulizni a haverjaival, téged otthon hagyna, mit tennél? Idősebb nálam, én még nem mehetek bulizni sajnos, azért nem megyek a barátnőimmel

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 15:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mennék vele, úgy hogy nem hagyhatna otthon
2012. dec. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Lefeküdnék aludni. :P

De most komolyan. Zavar, hogy nem veled van? A barátaival is hadd legyen. Meg te is a barátnőiddel.

Vagy irigyled, hogy te kimaradsz a jóból?

Vagy nem bízol benne?

2012. dec. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Elővennék egy jó könyvet és olvasnék.
2012. dec. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

de bízok benne,de bánt a dolog,hogy nem vagyok ott vele,ő élvezi az életet,én meg itthon pusztulok meg az unalomtól

egyébként nem zavar,hogy a barátaival van,mert felőlem lehet,de szervezhetett volna olyan programot is,amiben én is részt tudok venni.

2012. dec. 7. 16:19
 5/14 anonim ***** válasza:
Értsd: ne menjen bulizni, mert oda nem mehetek vele, inkább üljön ő is otthon vagy csináljon olyasmit amihez nincs kedve. Igazán rendes hozzáállás.
2012. dec. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
de gondolom nem minden alkalommal csinálja ezt, igazán lehetne benned annyi, hogy hagyod néha a fiúkkal lógni. 25N
2012. dec. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
minden hétvégén ez van,és már zavar
2012. dec. 7. 16:22
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha már minden hétvégén ez van akkor nem itt kéne érdeklődnöd, hanem tőle kéne megkérdezni, hogy mi is a célja veled.
2012. dec. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
sokszor megkérdeztem már,mindig ugyan azt mondja,hogy szeret és nem fog elhagyni,és ne féltékenykedjek,lesz olyan is,amikor velem lesz,és meg fog változni. még sem látom a javulást . teszem hozzá ezt hónapokkal ezelőtt mondta.
2012. dec. 7. 16:28
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg így van, hogy lehetőség lenne közös progira is, de nem teszi és huzamosabb ideig csinálja ezt, akkor én a helyedben dobnám.
2012. dec. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!