Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lesz így valaha barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz így valaha barátnőm?

Figyelt kérdés
Nem tartom a lányokat felszínes buta libáknak, mint az itt szokás, magabiztos, humoros, nagy dumás, okos srác vagyok. 23. életévemet töltöm be hamarosan, és egyetlen egy pozitív visszajelzést sem kaptam még a lányoktól, pedig nálam nem a külső a mérce. Sehogy sem jött össze, ha háromnegyed évig barátkoztam a lánnyal akkor sem, ha rögtön próbálkoztam akkor sem. Biztos nem lehetek valami szép , ha így alakultak a dolgok, de a kérdés, hogy ilyen tulajdonságok mellett, tényleg esélytelen lennék ? Volt már valaki ilyen helyzetben,hogy egyetlen egy lánytól sem kapott pozitív visszajelzést, holott nincs semmi gond az önbizalmával?

2012. dec. 7. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Én se nem vagyok okos, se nem humoros, önbizalmam se vmi sok, bár a dumám elmegy, bmondjuk eléggé nyers a modorom. Rusnyának tartom magam, és ezt vissza is hallottam már, tehát alapja van. 24 éves vagyok, soha se jött össze egy lánnyal se kapcsolat. Próbáltam én is mindent de semmmi. Ám idén gyak úgy jöttem össze barátnőmmel, h nem is eröltettem magam. Ezt értsd úgy, h tettem pár "olyan" lépést, amit ő vett is, de eleinte csak barátság, azt utánna lett belőle több is. Mondjuk szerencsém volt, mióta ismerem, igen sokszro voltam az életében jókor jó helyen... De amire ki akarok lyukadni, h az ő szvait idézzem: "Inden pasi elkel egyszer, olyan nincs, h senki se kell senkinek." Ezt a saját bőrömön tapasztaltam. :) Szval fel a fejjel előbb v utóbb majd lesz vki aki felfigyel rád. Nem veled van a baj valszeg.
2012. dec. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:) Örülök,hogy összejött Neked ! De igazából,attól még,hogy tetszel neki, még nem a tied, tehát az még semmire sem garancia . :) Szóval még nagyon távol vagyok sajnos mindentől .
2012. dec. 7. 23:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, szuper pasi lehetsz, ha így gondolkozol. Még soha nem volt barátnőd? Nem tudom elképzelni.

Figyelj, szerintem is a görcsösséggel van a baj. Kicsit engedd el magad, koncentrálj másra. A lányokban egy kicsit ne a nőt nézd, hanem a havert.. Próbálj ki új dolgokat, ismerkedj. Lazulj, élvezd kicsit az életet, és hidd el, hogy össze fog jönni!

Amúgy ha nem tartod tolakodónak, küldenél képet?

2012. dec. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A jövőbelátás képességével ugyan nem rendelkezem de a statisztikák alapján igen lesz barátnőd. Láttam már kifejezetten ronda, buta, bunkó fickót is párkapcsolatban. Ismeretségi, baráti kör bővítésével nőhet az esélyed párra találni. Kitartás!
2012. dec. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egy évtizedig voltam egy nővel. Rosszabb volt 30 felett újra elkezdeni a csajozást, mint először a 20-as éveim elején.

De elmentem olyan helyekre, ahová régen jártam és lassan megismertek. Igazából csak lányokkal beszéltem, de amint lazább lettem, egyre több lány barátom lett. A végén szinte csak választanom kellett.

2012. dec. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is 23 vagyok és nekem se volt senkim, és nem azért mert csúnya vagyok meg béna hanem egyrészt túlságosan akartam kapcsolatot, állandóan azon idegesítettem magam, hogy jajj nincs senkim és gyakran depressziós voltam és ez látszott a kisugárzásomon. Szerencsére már egy jó ideje leszoktam erről. Másrészt meg nem szólítok le minden jött ment lányt, mert sok csajon olyan kisugárzást látok, hogy kedvem sincs odamenni. Azt tudom neked tanácsolni, hogy ne akarj túlságosan kapcsolatot mert annál nehezebb lesz, én hiszek abban, hogy minden zsák megtalálja a foltját, lehet közhelyesnek hangzik, de így van.
2012. dec. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!