Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az ex barátnőimel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ex barátnőimel újra kibékülhetek, és egyikel járhatok szerelmileg?

Figyelt kérdés
facebookon 2 ex csajom is,visszabökött.tetszenek a volt barátnőim,szerelmes vagyok beléjük.
2012. dec. 8. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerelmileg járni? Két facebook csaj?

Feküdj vissza, még nem aludtad ki magad.

2012. dec. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kanos vagy, barátom, nem szerelmes.
2012. dec. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az exemmel szeretnék újra összejönni.Facebookon visszaböktek annak vettem,hogy szeretnek még.
2012. dec. 8. 08:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Hibásan vetted annak.
2012. dec. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az ex csajommal újra,együtt lehetünk,vagy csak sima barátok leszünk?
2012. dec. 8. 09:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz a felfogásod. Sima barát, maximum.
2012. dec. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van 2 lány akik tetszenek nekem,mert együtt voltam velük 1 hónapig. Nagyon haragudtak rám,és szakitottunk és 1 idő elteltével,lenyugodtak.Látok még kis esélyt,hogy az egyiket vissza szerezzem
2012. dec. 8. 11:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Emberi kapcsolatok terén nem vagy kiművelve az tuti...ami az fb-n történik az járásank csúfolt emberi tévhit, a való életbe kell élni nem az interneten. A visszabökés nem jelent semmit én is szoktam haverokkal hülyülni, párom nem veszi zokon tudja hogy sose csalnám meg. Szerelmes nem lehetsz két emberbe annak pont az a lényege hogy egyért va oda az ember. Amiket leírtál az meg végképp nem szerelem. 1 hónap meg lóf@sz már bocs a kifejezésért de egy kapcsolat akkor kezd el komolyodni ha 1 éven túl van. Nagyon fiatal lehetsz még vagy érzelmileg retardált de ezek alapján amiket leírtál neked gőzöd nincs a szerelemről.
2012. dec. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!