Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakit szerelmileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakit szerelmileg ugy elfelejteni, hogy közben a barátság megmaradjon?

Figyelt kérdés

Köszönöm elöre is a válaszokat!

22/L


2010. nov. 12. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ez egészségesen nem működik. Talán jól hangzik, de nem működik.
2010. nov. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sajnos sehogy... Ha valakit sokáig nagyon szerettél, nem, mint bartátot, akkor az utána jó szájízű, normális barátság fájó vágyódás nélkül nem lesz soha:(

L/22

2010. nov. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szntem előfordulhat de nagyon kicsi az esélye általában, ahogy előttem írták, szerelem után már nem nagyon alakul ki barátság
2010. nov. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy teljesen reménytelen ez a szerelem, de a barátságát nem szeretném elvesziteni.
2010. nov. 12. 21:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez idáig félgyőzelem, te szeretnél legalább a barátja lenni, most már csak a párodtól függ hogy mit szeretne, ha ő is beleegyezik a barátságba, akkor talán fog működni :)
2010. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy ideig ne találkozz vele.
2010. nov. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez a helyzet csak mi napi kapcsolatban vagyunk és így elég necces a dolog, de jóba szeretnék vele lenni csak nem tudom hogy így valaha is változni fognak e a dolgok!
2010. nov. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem lehetetlen..csak meg kell várni, h a szerelem, mind két fél számára megszünjön...nekem a legjobb barátom...a volt pasim..és jól kijövünk...egyikünk sem táplál a másik felé ilyen érzelmeket..nekem van barátom azóta..és neki is alakulóban van egy kapcsolata...
2010. dec. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm volt hasonló helyzetben. Majdnem 1 évig járt a barátjával, utána szakítottak. Az volt az első szerelme. Ez kb. 3 éve volt. Osztálytársak, és nagyon jó barátok azóta is, és mindkettőnek van jelenleg párja.:)
2010. dec. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sehogy! Ha igazán szeretted soha sem fog elmúlni az érzés! Akkor is megmarad, ha tartjátok a kapcsolatot és akkor is ha megszakítod. Ezt nem tudod az eszeddel befolyásolni. Tudom milyen szar érzés de ez az igazság. Mindig hevesebben fog verni a szíved, ha meglátod, akkor is ha holnap és akkor is, ha 60 év múlva összetalálkoztok. De csak télleg nagy szerelemnél.

Ha kisbetűs szerelemről van szó, akkor íme az orvosság: kavarj egy ideig más pasikkal, eggyel vagy többel, esetleg komolyabb célok miatt, de a legjobb az, ha egyéjszakás kalandokat keresel.

Sok sikert!:)

2010. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!