Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik fiú-lány közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik fiú-lány közötti barátság?

Figyelt kérdés
akármikor megismerkedek egy fiúval,vagy én leszek,vagy ő lesz szerelmes..talán velem van a baj?
2012. dec. 8. 10:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Csak ha egyikőtök sem vonzódik a másikhoz, de ez általában csak időleges. Nő és férfi nem tudja egymást hidegen hagyni!!
2012. dec. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem veled van a baj. Fiú-lány barátság nincs. Sokan állítják, hogy van, de ők valószínűleg nem tudnak különbséget tenni haver és barát között...:)
2012. dec. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám, hogy veled van a gond! Àltalában ez szokott lenni a helyzet a fiú-lány barátságoknál, csak sok esetben ki se derül, hogy valamelyik fél többet érzett. Ugyanakkor nekem évek óta van egy nagyon jó fiú barátom, mi ezt a részét - ha bármelyikünkben felmerült, hogy lehetne több - megbeszéltük. Jelenleg mindketten párkapcsolatban vagyunk, de a viszonyunk továbbra is nagyon jó, mindenről tudunk beszélni. Ezt csak azért írtam le, hogy van az ellenkezőjére is példa, bár ugye nálunk se volt mindig minden zökkenőmentes.
2012. dec. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszek benne. az egyik előbb-utóbb többet akar majd, vagy elgondolkodik azon, hogy mi lenne ha.
2012. dec. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
"Nő és férfi soha nem lehet barátja a másiknak. Annak a bizonyosnak. Mindenki másnak igen, de annak az egynek soha. Sem találkozásuk előtt, sem elválásuk után. Mert őket egy egészen más érzelem köti össze. Amiben esetlen minden baráti közeledés. Ami sokkal, sokkal mélyebb minden más emberi érzésnél, így a barátságnál is. Mélyebb, egyedibb, megismételhetetlen. Ez nagyon hamar kiderül. Két szempár összevillanásából, egy mosolyból, egy rövid beszélgetésből. Hamar eldől. És kettejük között már soha nem lehet baráti érzés."
2012. dec. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az előttem válaszolókkal. Létezik férfi és nő között barátság, a lényeg csak annyi, hogy tisztelitek egymás nemiségét!

Sokak szerint nagyon fura, na meg gyanús, ha egy pasinak lány barátjai is vannak. Én ebbe a kategóriába tartozom, de ez nem azt jelenti, h mindegyiket ágyba akarom vinni! :)

2012. dec. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem létezik... Van fiú-lány HAVERSÁG, de barátság nem létezik... :) Az egyik fél mindig többet akar.
2012. dec. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10 éve legjobb barátom egy fiú.. soha nem akartunk többet ennél, nem szövődtek köztünk romantikus szálak.. Egymással beszéljük meg minden gondolatunkat és bajunkat.. olyan mint a másik felem, el se tudnám képzelni nélküle az életem.. Senki se érti meg, pedig attól még így van.. és 10 év nagy idő, ha alakult volna valami, már megtörtént volna
2012. dec. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj:) egy ideig lehet működik,de hosszútávon biztos,hogy NEM. Tapasztalat:)
2012. dec. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Van. Ez biztos. Tapasztalatból mondom és itt most évtizedeken át tartó barátságokról beszélek úgy, hogy végül mindketten másba szeretnek bele és mással élnek boldog párkapcsolatot, de a barátság fennmarad. Csak ez azért ritka, a legtöbb esetben tényleg többet érez az egyik, de ez nem törvényszerű.

34/N

2012. dec. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!