Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem szeretne tőlem semmit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeretne tőlem semmit, miért csinálja?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel már régóta barátok vagyunk (erős friendzone vice versa :D) azonban 4 éve még mielőtt osztálytársakká lettünk volna egyszer volt egy randink és akkor az lett az eredmény ,hogy úgy döntöttünk, hogy mivel osztálytársak leszünk, ezért ne, de azóta friend zone.

Mostanra annyira jóban lettünk, hogy egyre több mindent mondunk el egymásnak (szerelmi, baráti ügyek, otthoni dolgok stb)

Idén ballagunk és szalagavatóra felkért az évfolyamkeringőre.

Ez mind szép és jó, sima baráti gesztus.

A próbákon azonban rátört, hogy ölelget, magához ránt, az arcomba mászik. Oké, megkattant.

De a legújabb az ,hogy összefűzi az ujjainkat és úgy fogja a kezem, hátulról megölel, magához húz és nem ereszt. Kívülről teljesen úgy néz ki, mintha együtt lennénk (többen is kérdezték)

Amúgy mind a ketten átlagosan jól nézünk ki. Róla is tudom, hogy több lány csorgatja utána a nyálát,

meg nekem is udvarol több fiú is.

Szóval a friend zone nem a kinézet miatt alakult ki.


Lényeg a lényeg, most nem tudom mi van. Nem értem.


Én 18, Ő 19



2012. nov. 20. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ő részéről szerintem többet érez, mint barátság. Te csak barátként tekintesz rá?
2012. nov. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ő többet akar,ennyi :)
2012. nov. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én éppenséggel benne lennék, vagy nem tudom. Máshogy állunk hozzá a kapcsolat-kérdéshez.

Ő ilyen 0-24ben fogjuk egymás kezét típus, én meg inkább a több szabadság, hosszabb élet :D


De közben meg mondogatja nekem a dolgait, hogy most ez jön be neki, aztán meg az. de ezzel most nem jött össze (mert nem érzi neki valónak a lányt), akkor most megpróbálja azt...


és mit kéne tennem? Ölbe tett kézzel várni, vagy mi? :\

2012. nov. 20. 23:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Elindultak benne a hormonok és élvezi a testi közelséget. Nem biztos, hogy valóban többet akar, de tuti jól esik neki hogy ölelget.

Ha tényleg olyan jóban vagytok, akkor kérdezd meg nyíltan, hogy mi van?!

Ha csak épp szeretethiányos, akkor nem történt semmi. Ha többet akar, akkor meg beszéljétek meg, hogy neked mik a szükségleteid, és neki mi, és ezt el tudja-e fogadni...

Beszéljétek meg, ennyi.

2012. nov. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ugyan ebben a helyzetben voltam !!! :D
2012. nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Mit csináltál?
2012. nov. 24. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!