Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehet rólam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet rólam a véleménye?

Figyelt kérdés

10.-es vagyok (nevezzünk B-nek), nagyon bejön egy osztálytársam nevezzük P-nek. Sok-sok barátnőmnek meséltem P-ről.És azt mondták, h elképzelhető h én is tetszem P-nek.Megkértem egy V nevű barátnőmet , h járjon utána P-nél , h vajon mi a véleménye rólam.Valahogy kilyugadtak oda , h P állítólag hallott olyan pletykát miszerint ő tetszik nekem. Erre V rögtön letagadta, h szerinte nem, és ez butaság, eg pletyka stbstb. Erre P mondja V-nek h lehet h igaza van. És jobb is így mert én neki csak barát vagyok.Erre V kérdezi tőle, h de hát a B tök szép meg tök jó fej, meg úgy látja h jól kijövünk. Erre mondja P , h ez igaz , de mi 9.-ben nem voltunk jóban és most tök jó barátok lettünk és ezt nem akarja elrontani, és rossz lenne neki engem visszautasítani.Ez volt kb 3 hete. De P olyan 1 hete megint szinte csak velem foglalkozik. És már a barátnőim is mondják, h így szikrázik körülöttünk a levegő, meg velem mennyire aranyosan viselkedik,(másokkal nem szokott). Aztán tegnap összefutottunk, és tök jól elbeszélgettünk, és sokszor kérdezte h hol lakok, meg az milyen messze van meg ilyenek...És odaadta a kesztyűjét,meg nagyon aranyos volt, csak nem jött annyira a perverz poénokkal mint máskor.És kérdeztem h kire-mire vár és akkor kiderült h jön még X (egy barátja) meg Y(egy osztálytársnőnk akivel P nagyon jóban van).És így kérdeztem P-től , h neki Y csak barát? És akkor ilyen furcsa nézéssel leszögezte, h igen neki Y CSAK BARÁT(ezt ilyen nyomatékosan mondta, és nem tudtam lelvasni h mi van a szemében) .Aztán így kb 20percet beszéltem P vel. És aztán jött X meg Z meg mindenféle haver, de P még akkor is szinte csak velem beszélt.De akkor már nem akartam maradni csak kb 5percig még ott dumáltunk és mondtam h na jön a villamosom. Erre mondja P , h jaaaa jóóóó.És mondja h na csók, és adott 2 puszit, és mondta h hétfőn találkozuk én meg leléptem.

Ha van vmi kérdés akkor írjátok le. Remélem nagyjából érthető lett. Csak nemtudom h derítsem ki, h akar-e vmit vagy sem. Ez rizikós egy dolog, mert az osztálytársamról van szó...:/


2012. dec. 8. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem V várta buszt, meg az Y, k , z é nem utolsósorban h barátnőjét, hogy megkérdezze 10.est, hogy mivel bízta mav-t, mert c nem is tudott semmiről mert nem is hívták meg, mert c fiú, és a p-nek a barátja aki kesztyűket árul a villamos végállomáson, de nála futnak össze a szálak és ezért mindent tud, csak rosszindulatú és ezért félrevezeti p-T hogy 10- es ne tudhassa meg, hogy Y tudja, hogy 10 szerelmes p. be, csak nem meri elmondani. Ezért elmondja v. nek, az meg keveri a sz@rt, és így mindenki annyit ért a dologból, amennyit az IQ hányadosa átenged az agyhullámokon, és ezért feloszlatja az egész társaságot, bár a kesztyű nála marad, pedig nem is fizette ki.
2012. dec. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
túl sok a szereplő, hosszú a kérdés, ain't nobody got time for that...
2012. dec. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem írhattad volna nevekkel, hogy egyszerubb legyen ;) ugy is anonim kérdés
2013. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!