Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól, hogy levágattam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, hogy levágattam a hajam, a fiúnak megváltozik rólam a véleménye?

Figyelt kérdés
Levágattam a hajam.. És hát.. elég furcsa.. =/ nem tetszik magamon :( De szerintetek a fiúnak akinek bejövök, megváltozik a véleménye?
2010. jún. 3. 16:01
 1/10 A kérdező kommentje:
14/L
2010. jún. 3. 16:01
 2/10 anonim ***** válasza:
Hacsak nem kopasz lettél, akkor nem hiszem.
2010. jún. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha szeret, nem.
2010. jún. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Hát én nagyon gusztustalannak tartom az olyan fiús hajú lányokat...


De ha min. vállig vagy a nyakad közepéig ér akkor jó...

Már ha jól is áll...

2010. jún. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
vállamig ér...
2010. jún. 3. 16:27
 6/10 anonim válasza:

xD én is most vágattam le a vállamig, és nekem is borzalmas lett. De figyu! Ha a srác téll szeret, akkor tuti, hogy nem érdekli. És egyébként is majd megnő ;)

+ Nem tom te hogy vagy vele, de amikor a fiúknak vágják le olyan rövidre a hajukat, hogy az már senkinek sem állna jól (és mindezt csak annak érdekében, hogy ne kelljen rövid időn belűl újra fodrászhoz menni) akkor képzeld ők hogy érzehetik magukat.

(L)

2010. jún. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem változik meg rólad a véleménye. Bármily hihetetlen, mi férfiak (legalábbis én) a nőket nem a hajuk/mellméretük/fenekük/műkörmük alapján nézzük ki magunknak, hanem az arcukat figyeljük és a szemüket. Engem egy természetes arc és test tud igazán megfogni, festetlen hajjal, bár erre rendesen rácáfolt a való élet. //tudniillik a lány aki tetszik nekem (esélytelen hogy összejöjjünk, mert tőle tudom hogy van barátja/legalábbis ezt mondta, de ha már mondta akkor vagy igaz, vagy nem jövök be neki ;)) egy ideje festeti a haját (szőkéről vörösre), mégis szerelmes maradtam belé// Egyébként ő is nemrég vágatta le a haját és 14-15 éves körül lehet (régen osztálytársak voltunk :) )


15/f

2010. jún. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

utolsó köszi :)

Megnyugtattál. Amúgy sokan monták h szép szemem van :$

2010. jún. 3. 17:48
 9/10 anonim ***** válasza:
a fiúk észre sem veszik a hajadat, nem azt nézik :D
2010. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát..észrevették..
2010. jún. 4. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!