Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek ki ebből az állapotból? Többi lent

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Mivel a közelmúltamban sok rossz dolog történt és nem akartam benne maradni (elég sokat zűllöttem, amit aztán beláttam hogy nem kéne, és abba is hagytam), ezért kiléptem a régi baráti körömből, megszakítottam mindenkivel a kapcsolatot. Így lényegében szeptember óta "egyedül" vagyok. Előtte minden áldott napom velük töltöttem. Most, lassan 1 hónapja együtt vagyok egy sráccal. Vele minden rendben, sőt, talán jobb is mint amit érdemlek. Érzem, hogy őszintén szeret, korához képest sokkal érettebb, én is szeretem őt, nem lehet egy szavam se.

Viszont egyre jobban zavar, hogy rajta kívül lényegében nincs is senkim. Valahogy nem találok új barátokat, pedig amúgy baromira nyitott típus vagyok. Nem akarom, hogy csak "róla szóljon" az életem, mert félek, hogy elveszítem, és nem tudom akkor mihez kezdenék.. Mellesleg kicsit rossz, hogy ő hétvégente elmegy barátaival bulizni, nekem meg olyankor nincs programom. Persze, hív engem is, elvinne..de nem akarom őt/őket zavarni, nyilván neki is kell, hogy nélkülem legyen csak a barátaival.

Nem tudom, hogyan másszak ki ebből az egészből.


2012. dec. 8. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan menj el vele legalabb egyszer bulizni, hogy megismerd a barátait, es talán ez által is szerezhetsz magadnak barátokat! Muszáj kimozdulni a komfort zonánkból hogy új dolgokat/embereket ismerjünk meg! Godolom suliba jársz. Ha az osztályból nincsenek is barátaid, járj szakkörökre, sportj vmit, ezáltal is nagyon jó barátságokat lehet kötni!
2012. dec. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!