Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel már lassan 3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel már lassan 3 éve vagyunk együtt, nagyon szeretem és úgy érzem ő is engem. De néha azt érzem, hogy olyan "megszokottan" viselkedik. (bocs a hülye megfogalmazásért. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Próbálok a kedvébe járni, kérdezem mindig mi a baj, de a válasz mindig az, hogy minden rendben van. Mit csináljak, hogy újra jól érezze velem magát?

Hogyan tudnám vele éreztetni, hogy igenis engem is el lehet veszíteni és hogy döbbenjen rá, hogy harcolni is kell néha egy kapcsolatban?


2012. okt. 18. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Olvasd el Gary Chapmantől a Szerelem pszichológiája c. könyvet (vagy bármelyik más könyvet e szerzőtől, amelyik a szeretetnyelvekről szól)! :)

2012. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt nem tudtam megoldani. Az érzelmek bizony változnak, amik ellen nem nagyon lehet mit tenni. Talán jobb, ha elengeded.
2012. okt. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"randizz" vele újra, séta vacsi ebéd stb,kezdj érdeklődni iránta,mint régen. lobbanjon fel a tűz. :) dobjátok fel a kapcsolatotokat valami újjal :)
2012. okt. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne kérdezd hogy mit tegyél, hanem csinálj valami váratlant és szokatlant.


Pl beszéld meg vele hogy valahol találkozzatok, és vidd el vacsorázni, vagy bowlingozni, vagy bármi mást amit azelőtt ne csináltatok. Lényeg a meglepetés erején van.

2012. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!