Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 évesen mivel lehet esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen mivel lehet esélyem egy 35 éves férfinál? Mit várnak a nőktől?

Figyelt kérdés
Persze normális válaszokat szeretnék ne olyat,hogy a melled meg ilyen butaságokat kérlek!
2012. dec. 8. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit várnának? Szexet meg kaját. Meg szexet.
2012. dec. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én 24 évesen is azt várnám a nőtől, hogy érett gondolkodású legyen akivel lehet hülyülni is, de akármiről beszélni is és hozzá is tud szólni. Ezidáig nem találkoztam ilyen 20 vagy 20 alatti lánnyal, ja, aki még mellette külsőre is tetszene.
2012. dec. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hosszútávú kapcsolat esetén fontos hogy lássam a nőmben hogy megvannak-e benne a szükséges anyai ösztönök.

Ha nincs csak szexre kéne oszt csókolom

2012. dec. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gondolom 35 körül, aki nem egyéjszakákban/laza szeretői kapcsolatban gondolkodik, az főleg élettársi/házastársi szempontokat fog figyelembe venni, neadjisten gyermekei anyját keresi. Persze akárki nem jó erre a "szerepkörre", de semmiképp sem csak a túlfűtött szexualitás lesz a fő szempont. Mennyire megbízható, mennyire elkötelezett... És hát igen, azért valljuk meg, az vszeg ffiaknál mindig megmarad, hogy mennyire "nő" ezek mellett az illető hölgyemény. :)
2012. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Magam részéről én annak örülnék, ha egyszerűen normális lenne. Kedves, őszinte, és önmagát adná. Nem kell, hogy olyanokat "tudjon", mint egy 30 éves, mert nem tudhatja. Ami zavarna, ha ide-oda csapongana, mint egy idegbeteg fruska (ami egyébként a korával jár, tehát fel sem róható neki igazán). Még egy élő példa: levelezek vele (itt), ír 2-3 levelet, majd úgy eltűnik mintha ott sem lett volna! Aztán 3 nap múlva úgy folytatja a szöveget, mintha csak 3 percre lépett volna le. Na ezt rühellem. Semmi tisztelet a másik ember iránt. Szerintem kb. ennyi.

37/F

2012. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Semmit, így jó vagy, ahogy vagy!

37F.

2012. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
akkor azt hiszem meg kell tanulnom főzni..:)
2012. dec. 8. 22:06
 8/11 anonim ***** válasza:
hat, az alap:) en ferfi letemre megtanultam fozni de azert jol esik az ambornek ha foznek ra. amugy megsugom hogy nem nagy dolog.
2012. dec. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rita!!! Keressen meg négyszemközt, drága, s megbeszéljük. De amíg nem vizsgázott le, addig csak beszélgetünk róla, de ennyit tegyünk meg. :D :D
2012. dec. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A 35 eves ferfi egy 20 evestol egyetlen dolgot var. Szexet. Komoly kapcsolatot nem.

Legy szexi es csinos es van eselyed barmelyiknel szinte.

2012. dec. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!