Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen paraméterekkel lehet...

Ilyen paraméterekkel lehet esélyem egy ilyen népszerű férfinál?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, még nem voltam férfival. A középsuliban beskatulyáztak egy könyvmolynak, mivel fontos volt nekem a tanulás, utána pedig már csak ennek éltem, mivel a férfiaknál soha nem volt sikerem. Külsőre átlagos vagyok, barna középhosszú haj, szemüvegem van, sminkelni minimálisan szoktam. próbálok már csinosabban öltözködni, de amúgy eléggé beleolvadok a tömegbe. Munkahelyemen van egy partner cég akitől mindig bejár az a férfi aki nekem tetszik. Ő magas, napbarnított, izmos testalkatú, divatos ruhákba jár, szép kocsija van, olyan akire csak úgy tapadnak a jó nők. Tudom így elsőre nagy falat, de úgy érzem beleszerettem. Mit tegyek, vagy egyáltalán lehet nála esélyem?
2011. aug. 15. 15:58
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
77%
hogyne lehetne:)
2011. aug. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
77%

Hát legyél simán nő :)

Miért ne lehetne esélyed?

2011. aug. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
miért szerintetek egy ilyen fullos férfinek bejön egy szűz, átlagos csaj? láttatok már erre példát?
2011. aug. 15. 16:01
 4/44 A kérdező kommentje:
őszinte választ várok, nem vigasztalást
2011. aug. 15. 16:01
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez egy nehéz kérdés.

Most attól amit leírtál magadról, tetszhetsz neki. Ezt csak ő tudná megmondani, hogy milyen nők jönnek be neki.

Én ismerek olyat akiről azt mondtam volna hogy csak topmodell playboycicákkal állhat szóba, erre összejött egy alacsony, szemüveges, duci lánnyal.

Szóval ezt így nem lehet megmondani.

2011. aug. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
86%
Igen, láttam példát, a magamét.
2011. aug. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem elképzelhetetlen. Csak sajna inkább az a baj, hogy

a, nem akar komoly kapcsolatot (veled sem) és maximum lefektet és otthagy.

b, összejöttök, de hosszú távon nem fogtok passzolni, hiába tetszik neked az ő külseje, ha nem tud megnevettetni, nem tudtok miről beszélgetni, nem tudtok együtt szórakozni, mert Te színházba mennél, ő meg partyba... Én inkább hasonló stílusú partnert keresnék a helyedben, hiába a fellángolás, a boldogsághoz ennél sokkal, de sokkal több kell.

2011. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire fullos, meg hogy milyen a viselkedése, meg hogy szép-e az arcot, jó ez az alakod, szórakoztató vagy-e stb.
2011. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
40%

szerintem van esélyed, probáld elhívni egy kávéra kezdésképpen.

mondjuk jön a folyosón te is mész könyvekkel,íratokkal a kezedben csinálj úgy mintha köbe olvasgatnád,s véletlenól menj neki,kiesnek az íratoka kezedből segít felszedni,és vagy ő hív el téged egy kávéra vagy hívd el te:)

szerintem sokan nem a külsöről ítélni, te is így ítéled h amiért jó pasi biztos nem kellenél neki, de lehethogy belül más. meg kell probálni :) sok sikert:)

2011. aug. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Az ilyen "nagy falatok" sem mind az üresfejű cicababákra hajtanak ám! Könnyű neki, ha tapadnak rá azok a bizonyos jó nők, nem kell érte tennie semmit, miért is közeledne feléd. Főleg, ha nem tudja, nem érzi, hogy tetszik neked. Nem azt mondom, hogy holnaptól legyél te is tapadós, mert a te esetedben nevetségesen jönne ki, de azért próbálj meg vele minél többet kommunikálni. Az intelligencia lehet épp olyan vonzó, mint a mély dekoltázs.
2011. aug. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!