Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ennyi magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Miért van ennyi magányos ember a világban? Mi változott meg, hogy mára nagyobb részt meg nőtt a magányosok száma?

Figyelt kérdés
A férfiak lettek lélekben gyengébbek, vagy a nőknél változott meg valami, vagy valami teljesen más az ok?
2012. dec. 9. 10:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nagy mértékben elősegítette ezt az Internet. Egyszerűbb a fészen dumcsizni, mint kimozdulni otthonról és személyesen oltani bennünket.
2012. dec. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%

Mert a média azt sugallja beléd hogy szar vagy

kövér vagy,ronda a körmöd,a hajad,nem vagy elég izmos stb

És azt látod mindenhol hogy a vékony izmos menő gazdag emberek futkoznak jó csajokkal..

ÉS emiatt van vele úgy az ember gyermeke hogy aah a faszom nem érdekel a dolog.


Persze vannak kivételek

2012. dec. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Azt tudtam eddig is, hogy vannak kivételek. :)

Sokszor látok párokat együtt, de néha feltettem magamnak a kérdést (nem féltékenykedésből), hogy tényleg olyan boldogok amilyennek mutatják magukat a hétköznapokban? (Tehát elvannak, jót beszélgetnek magukkal, stb.)

Engemet leginkább ez a önbizalmas-magabiztos viselkedés séma érdekel. Tehát ha nincs ezek közül egyik sem, akkor az egész életét bukta az ember?

2012. dec. 9. 10:46
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Társadalmi változások. Régebben a nőknek a családalapítás volt az elsődleges, nem voltak annyira válogatósak. Más, főleg belső értékek számítottak, és hogy ha nem találták meg azt, akiről kislányként álmodoztak, akkor beérték valakivel, mert ha 25 éves kor körül nem keltek el, akkor már szúrták a társadalom szemét.

Ezzel szemben ma, a média harsogja, hogy találd meg az igazit, ennél fogva a nők saját elvárásaiknál nem mutatnak kompromisszumkészséget (viszont a férfiaktól elvárják). Továbbá ma már inkább azt nézik ki, aki 25 éves kora előtt házasodik. Éld ki magad, ez a mottó, melynek következtében a lányok is belemennek alkalmi kalandokba, persze csak a nagyon jól kinéző férfiakkal. Az érték a külső lett, főleg a fiatal lányok körében, és mivel kitolódott a családalapítás időszaka 10-15 évet, ezáltal a nem annyira szerencsés külsejű pasiknak legalább ennyit kell várniuk pluszban. Viszont akkor sem igazán nyerők, mert tapasztalatlanok, szóval ha még össze is jönnek velük később nők, azok úgy is csalni fogják őket helyes pasikkal.

2012. dec. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem túl sok manapság a felszínes ember, aki csak az "élj a mának" elvet vallja és nem érdeklik őket az értékes dolgok. A legtöbb férfi (persze nő is) nem keres hosszú kapcsolatot, manapság ritka, aki egy ember mellett szeretne megöregedni és becsülni tudná azt amije vagy akije van. Mindig újat és jobbat keresnek és nem veszik észre, hogy közben mit veszítenek.

De lehet csak a negatív tapasztalatok miatt látom ennyire rossznak a helyzetet.

2012. dec. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nők nagyon válogatósak, így ha nem jut nekik jóképű pasi, inkább egyedül maradnak. Emiatt pedig egyedül maradnak a csúnya férfiak is.
2012. dec. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Lehet, van benne valami.

Én legjobban attól tartok, hogy egyedül fogok megöregedni + még a társadalom ki is fog kezdeni ez miatt, mert nem élem úgy az életemet, mint mások. :S

2012. dec. 9. 10:50
 8/18 A kérdező kommentje:
A csúnyaság nézőpont kérdése szerintem, de akkor is ebbe rossz belegondolni, hogy egyedül fordulok fel.
2012. dec. 9. 10:51
 9/18 anonim ***** válasza:

Biztos nem fogsz egyedül megöregedni :)

Az meg, hogy más vagy, mint a többség inkább érték manapság, ne akarj beállni a sorba, örülj, hogy te jobb vagy náluk. Engem nem érdekel, hogy mások hülyének néznek azért, mert normális kapcsolatot keresek és nem alkuszok meg felszínes emberekkel. Én kapom is a barátnőimtől az leoltást rendesen emiatt. De hiszem, hogy vannak még normális személyiséggel rendelkező emberek, akik értékelni is tudják a dolgokat. Te is bízz ebben.

Előbb-utóbb biztosan ráakadsz egy olyan emberre, aki ugyanúgy gondolja, mint te, csak legyél türelmes.

2012. dec. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Biztos nem fogsz egyedül megöregedni :)"


Nekem is ezt mondták jó 10 éve, de nem hittem el, igazam is lett. Nézd meg ezeket: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__33230..

2012. dec. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!