Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy 20 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 20 éves lány számára mennyi a maximum kor, amíg komolyan veszi őt a pasi?

Figyelt kérdés

Mostanság annyi kérdést olvasok itt, hogy 20-25 év korkülönbséggel létesítenek kapcsolatot az ilyen korú lányok, de én valahogy kételkedek ebben. egy érett 30-35 éves pasi tényleg komolyan tud venni egy 20 éves lányt? 40 év fölöttit meg inkább meg sem kérdezem, mert azt már tényleg nem hiszem, hogy egészséges párkapcsolat. és az a baj, hogy én is nagyon vonzódom a 30 körüli férfiakhoz, de valahogy képtelenségnek tartom, hogy komolyan vennének lehetek bármennyire is érett vagy önálló.

20/L


2012. dec. 9. 11:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem kb. ±2-3 év.....
2012. dec. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

27-28, talán.

Bár anyósom és a férje között 30 év volt, mégis komolyan vették egymást, és nagyon szép kapcsolatuk volt.

2012. dec. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A te korodban (20 év körül) szerintem 5-6 év simán belefér, párom is 5 évvel idősebb nálam, és abszolút nincs ebből gond.
2012. dec. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne!!
2012. dec. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

38 év korkülönbség. Komolyan vesz, a keresetünk között 5 ezer ft különbség van, gyereket is tervezünk.

L

2012. dec. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Én úgy vagyok vele eddigi tapasztalatok alapján, hogy kb. 25 felett jön el az, amikor már tényleg nem számít, ha az egyik fél 5-10 évvel idősebb. Egy 20 éves meg egy 30 éves még nagyon más korosztály. Ha most 25 lennél, a pasi meg 35, akkor ott ez nem lenne kérdéses, mert itt mindkét esetben a szó szoros értelmében vett felnőttről van szó. 20 évesen még nagyon más az érdeklődési terület, mások az indíttatások, perspektíva. Jó esetben egy 20 éves még tanul, max diákmunkázik, egy 30 évesnek pedig már a saját lábán kell megállnia, sokkal nagyobb rajta a felelősség, ő már igazi felnőtt problémákkal küzd, amiket 20 évesen még elképzelni se tud az ember. Meg lehet próbálni, mert miért is ne, de komolyabb perspektívát szerintem nem lát egy 20 éves lányban a 30 éves pasi.


27 L

2012. dec. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az itt ülő lányok még nem a világ. Ismerek olyat aki max 3 év különbséget enged meg. Amúgy egy 17 éves srác is komolyan tud venni egy 20 éves lányt ahogy egy 35 éves is vagy egy 35 éves sehogy sem. Nem a kortól függ ki milyen egy kapcsolatban. Ha valaki nem tiszteli a párját az nem fogja komolyan venni.
2012. dec. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk 6év korkülönbség van a párom javára!ÉS elég komolyan vesszük egymást
2012. dec. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%
Ha az ilyen gondolkodású lányok 30 évesek lesznek, akkor a párjuk lassan a nyugdíjas, ráncos korba lép :)
2012. dec. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

6.

"ő már igazi felnőtt problémákkal küzd, amiket 20 évesen még elképzelni se tud az ember"


Ne általánosíts már ennyire könyörgöm. Nem csak a felnőtteknek lehetnek problémáik. Állítom, hogy az én csekélyke 21 évemmel az életemben több és komolyabb probléma van, mint a legtöbb "felnőttnek".


Egyébként a kérdésre válaszolva pedig: 4 éve vagyunk együtt, ő 36 éves és már eljegyzett.

2012. dec. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!